Skocz do zawartości

Us Benefits - Ktore Mozna, A Ktore Przeszkodza W Otrzymaniu Obywatelstwa?


primrose1321

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, KubuśPan napisał:

Na stronie jest napisane, że odpowiednie zawody i doświadczenie w nich jest znaczące do uzyskania zielonej karty. I taka prośba co to US czy USA wiedzą wszyscy. Dla mnie DV to Debil Vyborny. ;)

Ty sobie wejdź na stronę ambasady i poczytaj. Wszystko jest tam zrozumiale napisane. Nie będziesz wtedy wyglądał jak Twoje tłumaczenie DV. Jak już się podszkolisz to wtedy będzie Ci można coś podpowiedzieć. A tak, strzelasz "jak Panu Bogu w okno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andyopole napisał:

Ty sobie wejdź na stronę ambasady i poczytaj. Wszystko jest tam zrozumiale napisane. Nie będziesz wtedy wyglądał jak Twoje tłumaczenie DV. Jak już się podszkolisz to wtedy będzie Ci można coś podpowiedzieć. A tak, strzelasz "jak Panu Bogu w okno".

Na świecie jest wiele skrótów w wielu dziedzinach. Nikt nie posługuje się nimi, w Polsce jest to uznawane za nie kulturalne ale widać co kraj to obyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KubuśPan napisał:

Na świecie jest wiele skrótów w wielu dziedzinach. Nikt nie posługuje się nimi, w Polsce jest to uznawane za nie kulturalne ale widać co kraj to obyczaj.

Amerykanie, jezyk angielski, używają mnostwa skrótów,  to tak FYI. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andyopole napisał:

Amerykanie, jezyk angielski, używają mnostwa skrótów,  to tak FYI. :D

Tak, obiło mi się o uszy. Nawet sami amerykanie uważają to za śmieszne i parodiują ten element w wielu filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Xarthisius napisał:

DV - diversity visa, po naszemu: zielona karta z loterii.

Dziękuję. Wybaczcie ale idea wyjazdu, przyszła mi do głowy teraz. Po prostu martwię się o przyszłość. Polska zaciągnęła z zachodu najgorsze elementy jak gąbka wodę. To powoduje, że człowiek czuje pewną bezsilność. Chcę wykorzystać resztki sił i zabezpieczyć swą przyszłość. Po komunie w Polsce pozostały stare układy i stare reżimowe tendencje. Europa mocno zmierza ku głębokiemu socjalizmowi. Nawet człowiek bąka puści, to się zastanawia czy oby nie jest to objęte jakimiś regulacjami prawnymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...