Skocz do zawartości

Poród Na Wizie Turystycznej W Nowym Jorku.


arabbek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

E, ja podrozowalam samolotem z 3-tygodniowym dzieckiem... mozna. W tym wieku malenstwo jest tak male ze miesci sie na kolanach, i tylko mu/jej jest potrzebny kocyk, sucha pieluszka i piers (lub butelka.) Znacznie latwiej podrozuje sie z 3-tygodniowym dzieckiem niz z 3-miesiecznym lub 6-miesiecznym dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, ja podrozowalam samolotem z 3-tygodniowym dzieckiem... mozna. W tym wieku malenstwo jest tak male ze miesci sie na kolanach, i tylko mu/jej jest potrzebny kocyk, sucha pieluszka i piers (lub butelka.) Znacznie latwiej podrozuje sie z 3-tygodniowym dzieckiem niz z 3-miesiecznym lub 6-miesiecznym dzieckiem.

Tak tylko problem, jak żona wleci w 3 miesiącu to jej może zabraknąć tych 3 tygodni. A jeśli maluchowi sie na świat spieszyć nie będzie lub bedą komplikacje to już w ogóle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARABBEK. Ja jestem w stanie California. Zycze Tobie i Twojej zonie powodzenia. A obrazliwymi komentarzami sie nie przejmuj,( Amerykanskie POLACZKI) tak maja. Dla sprostowania to ze jestes nielegalnie w stanach, to wcale nie znaczy, ze nie mozesz jezdzic samochodem i nie mozesz miec konta w banku... BZDURRRYYYYY... moj maz placi podatki, mamy tez konto w banku, a nasz bank ( bank of America) dal nam ostatnio karte kredytowa na 5 tys. Tak na marginesie osoby ktore wypowiadaja sie na temat ubezpieczenia stanowego chyba nie dokladnie przeczytali dla kogo jest stworzone takie ubezpieczenie. Obrazliwych uwag nie mam zamiaru komentowac, powiem tylko jedno.Wspolczuje tym osoba bo pewnie nie maja dosc milosci w swoich domach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARABBEK. ?.. moj maz placi podatki, mamy tez konto w banku, a nasz bank ( bank of America) dal nam ostatnio karte kredytowa na 5 tys. Tak na marginesie osoby ktore wypowiadaja sie na temat ubezpieczenia stanowego chyba nie dokladnie przeczytali dla kogo jest stworzone takie ubezpieczenie. . :D/>

Ubezpieczenie Stanowe jest dla podatników a nie pasożytów. Bank of America jest jednym z nielicznych banków które nie wymagają SSN. Ale takich banków jest niewiele. Nikt tu nie mówi, ze osoba nielegalna nie może jeździć samochodem, a niech sie jeździ ile chce. Ale współczuje stresu w razie zatrzymania lub wypadku. Deportacja nie gwarantowana ale bardzo możliwa. Ja znam kolesia którego zatrzymali w Denver i odesłali do Meksyku z 5 lat temu. Trzeba mieć w PL naprawdę złe aby sie na to zdecydować.

Jagoda ja nie mam nic przeciwko pomocy osobom bez statusu jak im sie cos stanie lub nawet gdy sie okaże ze są w ciąży, bo dziecko na świat jakoś przyjść musi, ale wkurzaja mnie osoby które przyjeżdżają, mając w planie, z premedytacją wykorzystać system jak sie tylko da i nic od siebie nie dać. I takie plany ma właśnie arrabbek. Wydoic ile sie da i zwiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzi użytkownika jagodat zalatują trollem na kilometr. Różowe słonie w tej bajce też były?

hahahahaha dobre :D

jagodat odnosze wrazenie,ze ty jestes dumna z tego,ze jestes tu nie legalnie,nie znasz sie na prawie bo poco ci to ,wiec piszesz,ze wiekszosc uzytkownikow sie nie zna i bzdury klepie.A ubezpieczenie Stanowe? tak zostalo stworzone dla nielegalnych imigrantow chcacych rodzic dzieci w USA ;) sie dziwie,ze nie dorzucaja do niego gratis GC.

W Bank of America tez mialam konto zalozone bedac na visie turystycznej,a z ta karta to bylo tak,ze najpierw musialam na nia wplacic troche $ zeby ja dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy z nas widocznie inne ma doswiadczenia. Moze dumna nie jestem z tego,ze jestem tutaj nielegalnie...no ale nie naleze do grona szczesliwcow jak wy,dla ktorych los byl laskawy . Nie wszyscy maja latwo. Poza tym Ameryka to kraj imigrantow. To kraj otwarty dla wszystkich i to najstarsza tradycja tego kraju. Nikt nie decyduje sie na takie zycie jezeli na prawde nie musi. A jezeli motywem naszego dzialania jest dobro naszych dzieci to powinno byc zrozumiale. Jezeli w kraju ,w ktorym zyjemy nie mozemy zapewnic chleba swoim dzieciom to oczywiste ,ze zrobimy wszystko,zeby temu zaradzic w taki lub inny sposob. Takie dzialania powinny byc zrozumiale a tym bardziej przez rodakow,ktorzy wiedza jak ciezko jest w Polsce zapewnic byt rodzinie. Nie bede komentowac niegrzecznych uwag pod moim adresem bo nie po to sie tutaj zarejestrowalam. Chcialam tylko udzielic odpowiedzi na pytanie i zrobilam to.I po raz kolejny upewnilam sie niestety w przekonaniu,ze Polacy na obczyznie nie sa przychylni rodakom. Zycze wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...