Skocz do zawartości

Poród Na Wizie Turystycznej W Nowym Jorku.


arabbek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dokładnie jak napisałam - pasożyt i tak nie zrozumie :D

No co? USA to dojna krowa w końcu, którą nie tylko należy wydoić, ale też wydymać :P

Takie sytuacje kojarzą mi się ze szwedzkim stołem podczas moich wakacjiw Chorwacji - Polacy brali tyle żarcia, że im z talerza spadało, a potem nie mogli dojeść, to brali talerze do pokoju po drodze sobie jeszcze dokładając, mimo iż nie wolno było tego robić (mowil o tym znak przy wyjsciu z sali) ;) Ciekawe tylko czy zwracali talerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa zdecydowanie negatywnie nastawieni do buractwa za ktore beda musieli placic swoimi podatkami - to na pewno. Przynajmniej ja jestem...

buractwo- fajnie że się przedstawiłeś z imienia - na pewno Ty albo twój ojciec lub dziadek lub ktoś z rodziny był rdzennym amerykaninem - śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczelo sie,ktos gdzies uslyszy od kogos ze Ameryka to piekny kraj,ze dolary leca z nieba wszystko jest za darmo,wystarczy tylko wykombinowac jak tu przyjechac. Jedna napisze takiego posta o cudach na kiju i wszyscy juz maja mniemanie o Ameryce jako kraju najwspanialszym,ale jak juz ktos przedstawi im realia tego kraju to wielkie oburzenie nastepuje. Ludzie opanujcie sie troche,to ze przylecicie tu to nam kolo d...lata se badzcie,ale nie obrazajcie nas soro bedac tutaj nielegalnie bedziecie zyc z naszych podatkow. Sie nie dziwie,ze ludzie maja dosc,bo ile mozna?? I do tego skoro pan wyzej pisze,o rodzinie rdzennych amerykan i sie nabija to poco chcesz tu przyjechac,wyglada na to,ze nie lubisz amerykanow?? Po takich wpisach to coraz bardziej zaciskam kciuki zeby nie znosili vis i zaostrzyli dawanie ich w ambasadzie.

Przyjedzcie i zobaczcie jak jest,a jak wam odmowia wjazdu badz visy to nie zakladajcie kolejnego tematu z zapytaniem dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczelo sie,ktos gdzies uslyszy od kogos ze Ameryka to piekny kraj,ze dolary leca z nieba wszystko jest za darmo,wystarczy tylko wykombinowac jak tu przyjechac. Jedna napisze takiego posta o cudach na kiju i wszyscy juz maja mniemanie o Ameryce jako kraju najwspanialszym,ale jak juz ktos przedstawi im realia tego kraju to wielkie oburzenie nastepuje. Ludzie opanujcie sie troche,to ze przylecicie tu to nam kolo d...lata se badzcie,ale nie obrazajcie nas soro bedac tutaj nielegalnie bedziecie zyc z naszych podatkow. Sie nie dziwie,ze ludzie maja dosc,bo ile mozna?? I do tego skoro pan wyzej pisze,o rodzinie rdzennych amerykan i sie nabija to poco chcesz tu przyjechac,wyglada na to,ze nie lubisz amerykanow?? Po takich wpisach to coraz bardziej zaciskam kciuki zeby nie znosili vis i zaostrzyli dawanie ich w ambasadzie.

Przyjedzcie i zobaczcie jak jest,a jak wam odmowia wjazdu badz visy to nie zakladajcie kolejnego tematu z zapytaniem dlaczego??

Dobrze uważam że ten temat jest już dla mnie zakończony - jedna osoba napisał dobrze oki - podziekowałem jej za to i w zasadzie tyle- decyzja już podjęta.jeżeli będę żył nielegalnie to ze swojej pracy a nie twoich- waszych podatków- których tak wam szkoda.Poród opłacę jeśli będę musiał- a jeżeli prawnie uda mi się załatwić ubezpieczenie to tylko dla dzieciaka który będzie obywatelem tego kraju więc mu się to należy.A co do oburzenia to jest to naturalne gdy ktoś wyzywa ludzi od buraków.Amerykanów cenię ale niestety są wyjątki - przede wszystkim zamerykanizowani Polacy - tacy np jak ci którzy obrażają na tym forum ludzi którzy tylko pytają i proszą o info . Żyjcie sobie drodzy prawdziwi ameryaknie - i skoro wam źle w stanach -płacicie takie ogromne podatki na nielegalnych to wracajcie do Polski - o ile nie zapomnieliście języka.Wszystkim którzy wyrazili swoją opinię - nie wyzywając nikogo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczelo sie,ktos gdzies uslyszy od kogos ze Ameryka to piekny kraj,ze dolary leca z nieba wszystko jest za darmo,wystarczy tylko wykombinowac jak tu przyjechac. Jedna napisze takiego posta o cudach na kiju i wszyscy juz maja mniemanie o Ameryce jako kraju najwspanialszym,ale jak juz ktos przedstawi im realia tego kraju to wielkie oburzenie nastepuje. Ludzie opanujcie sie troche,to ze przylecicie tu to nam kolo d...lata se badzcie,ale nie obrazajcie nas soro bedac tutaj nielegalnie bedziecie zyc z naszych podatkow. Sie nie dziwie,ze ludzie maja dosc,bo ile mozna?? I do tego skoro pan wyzej pisze,o rodzinie rdzennych amerykan i sie nabija to poco chcesz tu przyjechac,wyglada na to,ze nie lubisz amerykanow?? Po takich wpisach to coraz bardziej zaciskam kciuki zeby nie znosili vis i zaostrzyli dawanie ich w ambasadzie.

Przyjedzcie i zobaczcie jak jest,a jak wam odmowia wjazdu badz visy to nie zakladajcie kolejnego tematu z zapytaniem dlaczego??

Zacytuję tu jackie " pasożyt i tak nie zrozumie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet czytac nie potrafisz...

nie potrafię - a widzisz to co ty piszesz odczytuje niesamowite masz dar.........

Zacytuję tu jackie " pasożyt i tak nie zrozumie "

Nic mądrego tylko pasożyt, buractwo itp- ubogi słownik języka polskiego - i oczywiście kultura kultura kultura................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mądrego tylko pasożyt, buractwo itp- ubogi słownik języka polskiego - i oczywiście kultura kultura kultura................

Ubogi słownik? Prawda w oczy kole? Uwierz mi można by takich ludzi innymi okresleniami opisać ale właśnie kultura nam nie pozwala. Ktoś to przychodzi do twojego domu i zabiera cos co nie jest jego nazywa sie złodziejem . A jak nazwiesz kogoś kto przyjeżdża do innego kraju TURYSTYCZNIE i zabiera pieniądze które im się nie należą ? Odpowiedz zostawie bez komentarza, ze względu na kulturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...