Skocz do zawartości

Poród Na Wizie Turystycznej W Nowym Jorku.


arabbek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj czy gdzieś pisze że zostaniemy tam nielegalnie? oj.......... nie upraszczaj tak wszystkiego ;-) jednak że pozwolę sobie stwierdzić - lepsze życie nielegalne w Usa niż w tym momencie legalne w Polsce.

A co? Może i nie "zostaniesz" nielegalnie ale pracowal będziesz nielegalnie, bo ani na turystycznej ani na studenckiej nie wolno Ci tego robić. (na studenckiej jedynie na kampusie, ale z tego się nie utrzymasz - a tym bardziej nie utrzymasz rodziny)... no chyba że masz kasę na szkołę już odłożoną jak i na życie, tylko do tej szkoły to trzeba się najpierw dostać. Licz się z wydatkiem w dziesiątkach tys. Nie wiem jak to wygląda w innych stanach, ale ja w swojej szkole musialabym placic 599 $ za 1 przedmiot, a musze wziac ich okolo 30 + książki - najtansza ksiazka jaka kupilam kosztowala mnie okolo 100 $. Policz koszty. Jesli cie stac na szkole, to do niej idz. Jesli nie, to pewnie zostaniesz nielegalnie przynajmniej do porodu, bo przecież i tak wg Ciebie "lepsze życie nielegalne w Usa niż w tym momencie legalne w Polsce.", bo przecież znasz to nielegalne życie z autopsji, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Praca nielegalnie implikuje zostanie nielegalnie, gdyż złamanie warunków statusu oznacza jego automatyczne wygaśnięcie. A zatem, jadąc na wizie turystycznej i podejmując pracę, jesteś automatycznie out of status. To tytułem wtrącenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina tak piszemy od wielu dobrych lat na forum ze podejmujac prace nielegalna na pobycie turystycznym jest sie nielegalnie w USA.

No, ok, moze mi umknęło. W końcu nigdy nie byłam zainteresowana tematem podjęcia pracy podczas pobytu na wizie turystycznej. Wystarczyło mi wiedzieć, że tego robić nie wolno i znać konsekwencje takiego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czy gdzieś pisze że zostaniemy tam nielegalnie? oj.......... nie upraszczaj tak wszystkiego ;-) jednak że pozwolę sobie stwierdzić - lepsze życie nielegalne w Usa niż w tym momencie legalne w Polsce.

A co Ty myslisz, ze noworodka wezmiesz z porodowki do samolotu? Te 6 miesięcy , jeśli w ogóle tyle dostaniesz mogą ci nie starczyć aby wrócić o czasie. Przynajmniej bądź szczery i przyznaj sie, ze rozwazacie nielegal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...