Skocz do zawartości

Loteria Wizowa, Problem.


Durden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

UUUUUUUffffffff :lol: co za ulga ja pracowalem 5 lat jako mechanik motocyklowy mam to udokumentowane swiadectwami pracy i umowami sprawdzalem na stronce z linku co mi podeslala "Joanna30" http://online.onetcenter.org/ i jest tam taki zawod ?jeszce takie pytanko bo "ponoc kto pyta nie bladzi" mam kolege znamy sie ponad 20lat jest obywalelem USA moge wyslac na nie go namiary teraz z moimi dokumentami czy dopiero mam zabrac na rozmowe do wa-wy ambasady nie wiecie czy w USA beda go tez wzywac na jakas rozmowe ?on mieszka w Detroit a ja bym chcial jechac do NY. czytalem cos takiego ze jak jedzie sie do kogos takiego (moj przypadek)"sponsora" to wtedy na zawod i ukonczone szkoly nie zwracaja uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haras Ty sobie nie zdajesz sprawy z tego co piszesz

czytalem cos takiego ze jak jedzie sie do kogos takiego (moj przypadek)"sponsora" to wtedy na zawod i ukonczone szkoly nie zwracaja uwagi

jesli takie cos czytasz to powodzenia ale nie pisz na forum ze nie dali Ci wizy a do tego masz w plecy pare dolarow..z takim mysleniem tak sie moze stac..

I moze zacznij od dobrej lektury forum i jak napisalem ,dv 2013 ,jesli tego nie zrobisz to Twoja sprawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUffffffff :lol: co za ulga ja pracowalem 5 lat jako mechanik motocyklowy mam to udokumentowane swiadectwami pracy i umowami sprawdzalem na stronce z linku co mi podeslala "Joanna30" http://online.onetce...enter.org/ i jest tam taki zawod ?jeszce takie pytanko bo "ponoc kto pyta nie bladzi" mam kolege znamy sie ponad 20lat jest obywalelem USA moge wyslac na nie go namiary teraz z moimi dokumentami czy dopiero mam zabrac na rozmowe do wa-wy ambasady nie wiecie czy w USA beda go tez wzywac na jakas rozmowe ?on mieszka w Detroit a ja bym chcial jechac do NY. czytalem cos takiego ze jak jedzie sie do kogos takiego (moj przypadek)"sponsora" to wtedy na zawod i ukonczone szkoly nie zwracaja uwagi

Piszesz, że sprawdzałeś linka, który podałam i nadal pytasz, czy jest tam Twój zawód? To sprawdzałeś, czy nie?

Według mnie się niekawalifikujesz, bo Motorcycle Mechanics (jeśli faktycznie to jest Twój zawód), to Job Zone 3, a to niestety za mało.

O sponsorowaniu Cię przez kolegę nie będę się wypowiadać. Poczytaj sobie o sponsorowaniu pracowniczym (bo chyba o takie Ci chodziło), żeby mieć choć minimalne rozeznanie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wiele osób ma problem z poprawnym zdefiniowaniem swojego zawodu a raczej z odczytaniem poprawnie w którym "Job zone" znajduje się jego zawód. Nie mam czasu zbyt wiele ale myślę że dobrze byłoby wykonać zrzut ekranu dowolnego zawodu i oznaczenie na nim tej najważniejszej informacji w której "job zone" znajduje się ten zawód. Ja zaobserwowałem, że wiele osób myśli, że jeśli ich zawód jest na liście to jest wszystko - a to nie wszystko. Przypomniał mi się przypadek z forum o kucharzu któremu odmówiono przyznania zielonej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haras sponsorowanie przez pracodawcę nie jest warunkiem udziału w loterii. Jest tylko atutem do przekonania konsula, że Ci się powiedzie i nie będziesz na garnuszku państwa.

Twój zawód się nie kwalifikuje!

Radzę nie startować, szkoda kasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...