Skocz do zawartości

Loteria Wizowa, Problem.


Durden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wiesz co?

Chętnie Ci pomogę, ale odnoszę wrażenie, że zamiast poszperać i się dowiedzieć, bo to nie są skomplikowane rzeczy, ty oczekujesz żeby było wszystko podane na tacy. Wybacz, ale musiałem to tak skomentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co?

Chętnie Ci pomogę, ale odnoszę wrażenie, że zamiast poszperać i się dowiedzieć, bo to nie są skomplikowane rzeczy, ty oczekujesz żeby było wszystko podane na tacy. Wybacz, ale musiałem to tak skomentować.

hehe :-)) nie no wydaje mi sie ze ktos wymyslil forum to po to zeby w nim szperac i zadawac pytania jak ktos wie i juz przerabial dany temat to czego ma nie pomóc odpowadajac na zadane pytania zeby ktos nie tracil czasu na wertowanie forum ale to jest moje zdanie i nie zebym sie czepial czy cos w tym rodzaju :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale odpowiadać ciągle na te same pytania to trochę wkurzające... Zwłaszcza, kiedy po drugiej stronie ktoś czeka, aż mu się poda na tacy, nie wykazując krzty zaangażowania. Jesli dla Ciebie wertowanie forum jest stratą czasu, no to wybacz ;)

A poza tym Ty i tak się nie kwalifikujesz na zieloną kartę, więc po co ktoś ma się wysilać? I tracić czas odpowiadając na pytania, na ktore już są odpowiedzi?

Przejrzyj forum, jeśli interesują Cię procedury po wylosowaniu zielonej karty... Mamy taki ładny długi wątek, dotyczący DV-2013, gdzie na bieżąco opisywane są przygody od wylosowania do emigracji...

http://forum.usa.inf...aniaodpowiedzi/

Mamy też wątek FAQ dotyczący DV-2014, który już tu podawałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :-)) nie no wydaje mi sie ze ktos wymyslil forum to po to zeby w nim szperac i zadawac pytania jak ktos wie i juz przerabial dany temat to czego ma nie pomóc odpowadajac na zadane pytania zeby ktos nie tracil czasu na wertowanie forum ale to jest moje zdanie i nie zebym sie czepial czy cos w tym rodzaju :rolleyes:

Słusznie napisałeś "... ze ktos wymyslil forum to po to zeby w nim szperac..."! Wydaję mi się, że kwestia opłat jest prosta do wyszperania, np.:

opłatę za wizę - info znajdziesz na stronie ambasady oraz pod linkiem, który dostałeś w informacji o terminie spotkania

opłatę za badania - j.w. lub u lekarza - wystarczy wziąć telefon do ręki

opłata z akty urodzenia małżeństwa itp: w USC ........................... mam wymieniać dalej?

Uważam, że oczywiście forum jest do zadawania pytań, ale takich, które trudno jest rozwikłać samemu.

Podam Ci przykład.

Gdy ja przygotowywałem się do mojego spotkania w ambasadzie pojawiła się dość trudna do ustalenia kwestia, chodziło o to co jest według przepisów średnim wykształceniem. Ja zadzwoniłem na infolinię do ambasady i powiedziano mi, że to musi być matura, a ktoś inny na forum napisał maila do ambasady i otrzymał odpowiedź, że jest to tytuł ukończenia szkoły średniej i nie musi być matury.

Także widzisz są kwestie, które trudno samemu wyjaśnić i dlatego istnieją takie fora jak to żeby sobie pomagać. No i żeby było zadość tego co napisałeś, jeżeli będziesz miał problem z ustaleniem kwestii wykształcenia wpiszesz w wyszukiwarkę forum i przeczytasz wątek.

Za nim ja poszedłem na rozmowę przeczytałem dziesiątki stron w internecie poświęconych loterii wizowej, obejrzałem wszystkie filmiki na youtube, przejrzałem zagraniczne fora i zadzwoniłem do wszelkich miejsc żeby dowiedzieć się interesujących mnie kwestii.

No cóż, chciałoby się powiedzieć, Do roboty chłopie! Tylko, że problem jest w tym, ze ty się nie kwalifikujesz!

Polecam lekturę wątku o loterii 2013: Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy na rozmowe musze jechac w 4-y osoby mam na mysli dzieci w wieku 7 i 15 lat gdzies kiedys znalazlem taka wzmianke ktos pisal ale nie moge tego znaleźć i czy jest taki "dzial" z wypowiedziami ludzi co juz byli na rozmowie ich wypowiedzi? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...