Skocz do zawartości

Loteria Wizowa, Problem.


Durden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chyba za dużo o tym wszystkim czytam - w mojej głowie wykluło sie kolejne pytanie:

Mam ukończoną szkołę średnią i zdaną maturę. Czyli spełniam wymogi jeśli chodzi o wykształcenie. Natomiast mój zawód znajduje sie z grupie 3 (właściwie oba zawody - 14 lat jako flight attendant, a teraz, od prawie 5 lat jako Secretaries and administrative assistant) Czy w przypadku wylosowania, na co niewielkie szanse, jest w ogóle sens pakować się w procedurę i koszty? Cz może z góry wiadomo, że zostanę przez konsula odrzucona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzooo czytasz i jak ktos bylby nie uprzejmy lub tez chcialby na zlosc Ci zrobic to by powiedzial ze liczy sie zawod ..

a tak nie jest i nigdy nie bylo...masz miec ukonoczona szkole srednia z matura lub tez bez ,,ale bez to jest to napisane na forum co i jak.

jak nie masz szkoly sredniej lub tez bez matury np 11 lat nauki to musisz za to miec odpowiedni zawod i doswiadczenie w nim.to jest w regulaminie opisane dokladnie

Tak wiec spelniasz wymogi loterii .I mozesz dostac wize na pobyt staly jesli inne wymogi spelnisz,jak karalnosc,stan zdrowia i ze dasz sobie rade w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo o tym wszystkim czytam - w mojej głowie wykluło sie kolejne pytanie:

Mam ukończoną szkołę średnią i zdaną maturę. Czyli spełniam wymogi jeśli chodzi o wykształcenie. Natomiast mój zawód znajduje sie z grupie 3 (właściwie oba zawody - 14 lat jako flight attendant, a teraz, od prawie 5 lat jako Secretaries and administrative assistant) Czy w przypadku wylosowania, na co niewielkie szanse, jest w ogóle sens pakować się w procedurę i koszty? Cz może z góry wiadomo, że zostanę przez konsula odrzucona?

Mylisz dwie sprawy. Do zielonej karty z loterii liczy sie wyksztalcenie i ten warunek spelniasz.

Zawod i wszystkie grupy maja znaczenie przy sponsorowaniu pracowniczym - ciebie nie dotyczy.

Wniosek: wysylac, wygrywac, jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...