Skocz do zawartości

Emigracja Z Uk Do Usa (Brytyjski Paszport)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda emigracja do USA obywatela brytyjskiego. Zastanawiam się nad tym, ponieważ rozmawiałem dzisiaj ze swoim nauczycielem i powiedział mi, że anglicy mogą wyjechać i pracować od ręki. Czy naprawdę jest to takie proste?

Emigracja obywatela brytyjskiego wygląda identycznie jak obywatela Polskiego. Nie ma absolutnie żadnych różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, czlowieka zniechecacie. Przeciez przez prawie trzy miesiace "na domkach", w "contractorce", u "meksyka" w firmie trawniki obleci. Zawsze jakis grosz wpadnie a czy po odliczeniu kosztow cos w kieszeni zostanie....?

Byc w Hameryce , zdobyc nowe "doswiadczenia" rzecz bezcenna.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, czlowieka zniechecacie. Przeciez przez prawie trzy miesiace "na domkach", w "contractorce", u "meksyka" w firmie trawniki obleci. Zawsze jakis grosz wpadnie a czy po odliczeniu kosztow cos w kieszeni zostanie....?

Byc w Hameryce , zdobyc nowe "doswiadczenia" rzecz bezcenna.... :D

Chyba się nie zrozumieliśmy;] Nie każdy emigruje za pieniędzmi, które wg mnie w Wielkiej Brytanii są większe niż w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda emigracja do USA obywatela brytyjskiego. Zastanawiam się nad tym, ponieważ rozmawiałem dzisiaj ze swoim nauczycielem i powiedział mi, że anglicy mogą wyjechać i pracować od ręki. Czy naprawdę jest to takie proste?

To wygląda na tym, że Twój nauczyciel kompletnie nie orientuje się w tym temacie.

No, chyba że Brytyjczycy łamią zasady VWP i pracują, zamiast zwiedzać - i o to chodziło Twojemu nauczycielowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy;] Nie każdy emigruje za pieniędzmi, które wg mnie w Wielkiej Brytanii są większe niż w US.

Po kilku latach w UK przenioslem sie do USA i moge to potwierdzic, w UK materialnie mialem rzeczywiscie lepiej. A inne plusy? No coz, latwiej znalezc miejsce z pogoda lepsza niz na wyspach. Akurat ja mam klimat bardzo podobny z tym ze sniegu i mrozu tutaj naprawde nie ma a w UK bywa jednak. Innych plusow nie widze, moze sluzba zdrowia, wszystkie najnowsze urzadzenia medyczne, specjalisci w kazdej dziedzinie dostepni na zawolanie, nie tak jak w NHS. Niestety w przeciwienstwie do UK tutaj jest wszystko platne. Dlatego lepiej byc na zmywaku w McDonalds w UK niz w USA bo amerykanin na tym stanowisku nie ma ubezpieczenia zdrowotnego i nawet jakby chcial za nie zaplacic to go nie bedzie na to stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...