Skocz do zawartości

Sponsorowanie Zony Po Otrzymaniu Obywatelstwa


grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec w wielkim skrocie moja sprawa przedstawia sie tak jak w temiacie. Zas w wielkim skrocie przedstrawia sie nastepujaco. Pobralismy sie 31 sierpnia 2009 wiec malzenstwem jestesmy od jakiegos czasu. Wtedy bylem szczesliwym posiadaczem GC a moja obecna zona byla na wizie studenckiem i do dnia dzisiejszego ja utrzymuje. 18 lutego miale egzamin na obywatela zas 28 bede mial przysiege i mysle o zlozeniu na zone na GC i chce to zrobic w kilka dni po otrzymaniu certyfikatu naturalizacji. Moje pytanie jet czy( sadze ze prawnie nie ma zadnych przeciwskazan) ale czy nie beda sie krzywo patrzec i bardziej brac malzenstwo pod lupe jesli wysle na nia dokumenty od razu czy lepiej odczekac( musieli by sie zdrowo nameczyc aby udowodnic ze malozestwo jest nie prawdziwe). Jestesmy malzenswiem z uczucia razem mieszkamy wynajmujemy mieszkanie posiadamy wspolne konto i wszystko to co siadczy o wspolnocie majatkowej :). Znajomi mowili i odradzali wysylanie dokumentow zaraz po moim zaprzysiezeniu ale ze tak powiem czas nagli. Moja zona konczy College za kilka miesiecy i chce uniknac sytuacki ze bedzie musiala starac sie o jakis status tylko po to aby zostac legalnie(wiem ze przebaczane jest jej nielegalnosc ale..) nie po to trzymala status caly czas aby to tak zaprzepascic. dzieki za przyszle odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składajcie papiery od razu, jesteście małżeństwem kilka lat, macie dowody na "prawdziwość" - po co chcecie czekać?

Argument o krzywym patrzeniu można w ucho wsadzić. Równie dobrze urzędnik może się przyczepić że nie składaliście papierów zaraz po naturalizacji, właściwie to może nawet zapytać dlaczego nie składaliście zaraz po ślubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...