Jump to content

Zielona Karta Przez Slub


iwot

Recommended Posts

Bylam nielegalnie prawie 8 lat w USA wrocilam do Polski 2 lata temu, rok temu wzielam slub w Polsce z obywatelem USA,moj maz jest w stanach wszystkie aplikacje wyslal ja teraz czekam na rozmowe w ambasadzie jeszcze nie wiem kiedy,jakie pytania beda zadawane w ambasadzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

To masz 10-letniego bana (zakaz wjazdy do US). Nie zadadza Ci prawdopodobnie zadnych pytan (chyba ze jeszcze beda Cie chcieli zlapac na klamstwie wiec moga sie pytac kiedy ostatnio bylas i czy kiedykolwiek przekroczylas dozwolony pobyt), po czym dostaniesz odmowe i informacje o mozliwosci zlozenia inadmissibility waivera I-601.

Link to comment
Share on other sites

Ja bylam jeszcze po wize jak przyjechalam, myslalam ze nie znajda mnie ze bylam tyle czasu i klamalam,ale znalazl mnie i powiedzial kiedy wrocilam ale nie dostalam zakaz wjazdu przez 10 lat, tylko adnotacje ze moge starac sie ponownie

Link to comment
Share on other sites

Jeśli koleżanka siedziała nielegalnie (przesiedziała wizę) i w czasie tego pobytu w USA wzięła ślub, to nie miała żadnego bana, bo nielegalny pobyt jest niejako "przebaczany" małżonkom obywateli USA.

Twój problem polega na tym, że wyjechałaś z USA, więc "uaktywnilaś" ban za przesiedzenie wizy.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem... W ciągu dwóch lat od powrotu z USA staralaś się o wizę turystyczną i skłamalaś, że wizy nie przesiedziałaś?

Twój ban uaktywnił się automatycznie, więc dziwne, że w ambasadzie Ci tego nie powiedzieli. Może nie chcieli prowadzić dalszego dialogu, kiedy wyszło, że próbujesz ich oszukać...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...