Jump to content

Zielona Karta Przez Slub

iwot

Recommended Posts

Bylam nielegalnie prawie 8 lat w USA wrocilam do Polski 2 lata temu, rok temu wzielam slub w Polsce z obywatelem USA,moj maz jest w stanach wszystkie aplikacje wyslal ja teraz czekam na rozmowe w ambasadzie jeszcze nie wiem kiedy,jakie pytania beda zadawane w ambasadzie.

• Replies 38
  • Created
  • Last Reply

To masz 10-letniego bana (zakaz wjazdy do US). Nie zadadza Ci prawdopodobnie zadnych pytan (chyba ze jeszcze beda Cie chcieli zlapac na klamstwie wiec moga sie pytac kiedy ostatnio bylas i czy kiedykolwiek przekroczylas dozwolony pobyt), po czym dostaniesz odmowe i informacje o mozliwosci zlozenia inadmissibility waivera I-601.

Ja bylam jeszcze po wize jak przyjechalam, myslalam ze nie znajda mnie ze bylam tyle czasu i klamalam,ale znalazl mnie i powiedzial kiedy wrocilam ale nie dostalam zakaz wjazdu przez 10 lat, tylko adnotacje ze moge starac sie ponownie

Jeśli koleżanka siedziała nielegalnie (przesiedziała wizę) i w czasie tego pobytu w USA wzięła ślub, to nie miała żadnego bana, bo nielegalny pobyt jest niejako "przebaczany" małżonkom obywateli USA.

Twój problem polega na tym, że wyjechałaś z USA, więc "uaktywnilaś" ban za przesiedzenie wizy.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem... W ciągu dwóch lat od powrotu z USA staralaś się o wizę turystyczną i skłamalaś, że wizy nie przesiedziałaś?

Twój ban uaktywnił się automatycznie, więc dziwne, że w ambasadzie Ci tego nie powiedzieli. Może nie chcieli prowadzić dalszego dialogu, kiedy wyszło, że próbujesz ich oszukać...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...