Skocz do zawartości

Zielona Karta Przez Slub


iwot

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam nielegalnie prawie 8 lat w USA wrocilam do Polski 2 lata temu, rok temu wzielam slub w Polsce z obywatelem USA,moj maz jest w stanach wszystkie aplikacje wyslal ja teraz czekam na rozmowe w ambasadzie jeszcze nie wiem kiedy,jakie pytania beda zadawane w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To masz 10-letniego bana (zakaz wjazdy do US). Nie zadadza Ci prawdopodobnie zadnych pytan (chyba ze jeszcze beda Cie chcieli zlapac na klamstwie wiec moga sie pytac kiedy ostatnio bylas i czy kiedykolwiek przekroczylas dozwolony pobyt), po czym dostaniesz odmowe i informacje o mozliwosci zlozenia inadmissibility waivera I-601.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koleżanka siedziała nielegalnie (przesiedziała wizę) i w czasie tego pobytu w USA wzięła ślub, to nie miała żadnego bana, bo nielegalny pobyt jest niejako "przebaczany" małżonkom obywateli USA.

Twój problem polega na tym, że wyjechałaś z USA, więc "uaktywnilaś" ban za przesiedzenie wizy.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem... W ciągu dwóch lat od powrotu z USA staralaś się o wizę turystyczną i skłamalaś, że wizy nie przesiedziałaś?

Twój ban uaktywnił się automatycznie, więc dziwne, że w ambasadzie Ci tego nie powiedzieli. Może nie chcieli prowadzić dalszego dialogu, kiedy wyszło, że próbujesz ich oszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...