Skocz do zawartości

Zielona Karta Przez Slub


iwot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ty nie dostałaś wizy za poprzednie przesiedzenie i za okłamanie konsula (na Twoje szczęście, bo za to można dostać dożywotniego bana). Może konsul miał lepszy dzień i dał Ci po prostu za zwykły brak więzi.

Bana masz na pewno. No, ale o tym dowiesz się, kedy już zostaniesz wezwana do konsulatu na rozmowę.

A kiedy Twój mąż złożył papiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzial mi kiedy wrocilam a we wniosku wizowym napisalam ze wrocilam w terminie czyli sklamalam,czyli powinnam dostac paragraf 212

Jesli maja to w systemie to masz jeszcze klamstwo do oficera imigracyjnego...

pierwsze aplikacje w tamtym roku w kwietniu ,w grudniu oni przyslali znowu cos do wypelnienia i teraz znowu jakas aplikacje, ja musialam doslac mu zapytanie o niekaralnosci, zdjecia i akt urodzenia

Teraz pojdziesz do ambasady gdzie odmowia Ci wize i kaza sie starac o waiver. Waiver sklada sie w USA, trzeba miec do tego podstawy. Czas rozpatrywania to kilka miesiecy. Klamstwo, jesli wyszlo na jaw, bedzie Ci moglo zaszkodzic w ubieganiu sie o waiver - moga Ci zarzucic, ze probowalas oszukac konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Mam szybkie proste pytanie, żeby potwierdzić co wyczytałem. Po ślubie z USC, będąc "in-status" z innego paragrafu i wysłaniu I-130 i I-485, można siedzieć w USA oczekując na interview nawet jak się wyleci na out-of-status w międzyczasie? Dobrze opisany przypadek mówił o H1B-->ślub-->koniec H1B i wysłanie papierów (ten sam miesiąc, ale nie mówi czy wysłanie nastąpiło po koncu wizy czy przed)-->interview-->approval.

Czy jak jedno EAD wygaśnie (np. po interview lub przed) zanim przyjdzie nowe trzeba przerwać pracę i czekać na nową kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concurrent AOS filing daje Ci możliwość czekania w US ale musisz w momencie wysłania być w US. Jak zostaniesz AP, to możesz sobie latać ile chcesz...

Nie wiem czy o to pytales... Jak EAD wygaśnie to prace musisz przerwać, niemniej jednak zawsze możesz poprosić o nowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concurrent AOS filing daje Ci możliwość czekania w US ale musisz w momencie wysłania być w US. Jak zostaniesz AP, to możesz sobie latać ile chcesz...

Nie wiem czy o to pytales... Jak EAD wygaśnie to prace musisz przerwać, niemniej jednak zawsze możesz poprosić o nowy....

Dziękuję za odpowiedź. Tak chodziło mi, żeby przez cały okres czekania być w USA.

To dopytam, kiedy mogę poprosić o nowy EAD (zakładając, że pierwszy był np. z H1B) po złożeniu papierów, interview czy gdzieś pomiędzy? Na stronie, którą czytałem było to umieszczone pod interview, ale jednoznacznie nie wynikało, że po nim, ale na logikę wychodzi, że po(czyli interview powinno wypadać 90 dni przed koncem poprzedniego statusu, żeby zachować ciągłość pracy). Powinienem uważniej czytaj tiajmlajny na VJ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...