Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

Miałam podobną sytuację, dlatego trochę o tym czytałam. Mianowicie musielibyście wziąć jak najszybciej ślub. Jeżeli ślub odbyłby się przed wysłaniem papierów to wysyłacie dwa komplety ( Twój i chłopaka) jeżeli po wysłaniu Twoich, ale przed rozmową, to idziecie na rozmowę razem i donosicie chłopaka komplet już tam. Nie wiem jak to się ma w praktyce, ale podobno tak to wygląda.

Dziękuje za te informacje :)

Czyli wygląda na to, że mamy szansę być tam razem :) jupi :) a jak podchodzą wtedy do takiego rozwiązania? w sensie, żeby poprzez ślub startować o wizę razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuje za te informacje :)

Czyli wygląda na to, że mamy szansę być tam razem :) jupi :) a jak podchodzą wtedy do takiego rozwiązania? w sensie, żeby poprzez ślub startować o wizę razem?

W poprzedniej loterii było już kilka takich przypadków.

Wszyscy pozytywnie przeszli rozmowy z konsulem.

Zachęcam do lektury forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to znaczy ma orzeczenie,na co,widac niepelnosprawnosc na 1 rzut ok czy tez nie?

pracuje ,umie jezyk,wie co bedzie robic w USA,przejdzie np badania medyczne ?

jak widzisz troche jest tych pytan.

nie widać niepełnosprawności. Właśnie nie widać :) tak wie co będzie robić gdyż my wyjeżdżamy o ile w poniedziałek rozmową odbędzie się pozytywnie więc pojedzie z nami :) badania medyczne też przejdzie nie widzę problemu w tym zakresie :)

czyli wnioskuje z tego, że będzie dobrze i trzeba odesłać papiery jak najszybciej bo ma niski numer:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za te informacje :)

Czyli wygląda na to, że mamy szansę być tam razem :) jupi :) a jak podchodzą wtedy do takiego rozwiązania? w sensie, żeby poprzez ślub startować o wizę razem?

Ja nie wylosowałam szczęścia jeszcze :( więc nie wiem jak to wygląda w praktyce, jak się na to zapatrują. Wydaje mi się, że to nie jest zbrodnia jak się chce być razem, więc chyba nie powinni patrzeć na to źle ;) w końcu kiedyś pewnie byście ślub wzięli, a że takie okoliczności zaszły... ;) powodzenia Wam życzę, spełnia się Wam nasz amerykański sen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że mamy juz wizy imigracyjne stąd nie wypowiedziałam się w ankiecie. Mąż wysłał aplikacje na DV 2014, bo nie wiedzielismy, czy dostaniemy się na rozmowę u konsula.

Cieszę sie, że nie wylosowano nas, bo zwiększylismy szanse innych.

Do american_gril

Gdy czekalismy w ambasadzie na rozmowę z konsulem podsłuchalismy rozmowy bardzo młodego małżeństwa z Białorusi. Opowiadali pani konsul gdzie się poznali, jak długo są ze sobą, pokazywali zdjęcia z czasów narzeczeństwa i ze slubu. Wychodzili bardzo zadowoleni, więc mniemam, ze wizy dostali. Głowa do góry. Wysyałaj jak najsztybciej papiery do USA no i bierzcie slub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za te informacje :)

Czyli wygląda na to, że mamy szansę być tam razem :) jupi :) a jak podchodzą wtedy do takiego rozwiązania? w sensie, żeby poprzez ślub startować o wizę razem?

wszyscy jak do tej pory ja mam rozmowe w ten poniedziałek i też pobraliśmy się miesiąc po ogłoszeniu wyników w tamtym roku:) ale z racji wysokiego numeru rozmowę mamy teraz :) ale szanse są i to duże :) Bo już wygraliście :)

tak nalezy odsylac,wiedziec po co sie leci, :)

znam przypadek chlopaka mial 1 gr,i wyjechal na pobyt staly bo pracowal :) widac bylo ze poradzi sobie w USA :)

no czyli nic tylko jutro wypełniać papiery i odsyłać :) dzięki po niej nie widać tylko tyle, że ma 1, 47 wzrostu hihihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...