Skocz do zawartości

Stan Dla Emigranta.


Ras Bobson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No tak, wiadomo, co ważne w życiu człowieka przy wyborze stanu, do którego się wybiera :rolleyes:/

No wiesz, trzeba mieć swoje priorytety LOL Jak chłopak lubi to niech se pali, dobrze wiedzieć gdzie można to robić bez problemu :) Kolorado czy Waszyngton? Hm nigdy nie blam w stanie Waszyngton, ale chyba wieczna wilgoć i deszcze by mnie tam wykonczyly. Wole góry i słońce :) Nie wiem rownież jak z rynkiem pracy w tym deszczowym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Co jezeli jestes dobrym informatykiem prace znajdziesz.Dla mnie duzym minusem stanu CO sa wysokie ceny zywnosci szczegolnie organicznej i owocow morza.Duzo jednak zalezy od miasta w ktorym bedziesz.W wiekszych miastach jest wieksza konkurencja i pracodawcy maja czasami wieksze wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, trzeba mieć swoje priorytety LOL Jak chłopak lubi to niech se pali, dobrze wiedzieć gdzie można to robić bez problemu :) Kolorado czy Waszyngton? Hm nigdy nie blam w stanie Waszyngton, ale chyba wieczna wilgoć i deszcze by mnie tam wykonczyly. Wole góry i słońce :) Nie wiem rownież jak z rynkiem pracy w tym deszczowym stanie :)

I tak bym palił i tak, to co - mam oberwać za to gdy jest możliwość przeniesienia się i palenia legalnie? :D

No.

O tych drug testach poczytam, ale..

Przez ile czasu trzeba nie palić, żeby nie wykryło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...