Skocz do zawartości

Stan Dla Emigranta.


Ras Bobson

Rekomendowane odpowiedzi

Okej.

Kolejne pytanie, czy to prawda, że ludzie w USA są dużo niżsi niż Polacy?

Słyszałem szczególnie, że Mexykańczycy do 170cm mają. :D

Sa z reguly wyzsi i wieksi - nie mam tu na mysli otylych - po prostu sa bardziej atletyczni niz polacy.

Btw - chcesz emigrowac do kraju w ktorym nigdy nie byles i o ktorym nie masz najmniejszego pojecia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sa z reguly wyzsi i wieksi - nie mam tu na mysli otylych - po prostu sa bardziej atletyczni niz polacy.

Btw - chcesz emigrowac do kraju w ktorym nigdy nie byles i o ktorym nie masz najmniejszego pojecia ?

Jak najdalej stąd.

Mam możliwość, mam tam rodzinę, mam tam znajomych - po za tym, wszędzie jak najdalej od polaczków.

Mam też do wyboru Wielką Brytanię i Argentynę/Brazylię - jeszcze się zastanawiam. Jak najdalej od tego syfu i alkoholików z których cały świat się śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdalej w tym momencie miejscem oddalonym od PL [antypody] to gdzies okolo nowej zelandii bodajze bedzie....takze nowa zelandia...

No chyba ze koleza zapisze sie na program lotów na marsa. Ma wystartowac w przyszlosci takie cos. Glosno o tym bylo niedawno.

http://upload.wikime...thAntipodes.png

Tia, czytałem - dwóch Polaków chętnych jest.

A co do Niemczech - nienawidzę języka i ogólnie takie uprzedzenie jest.

Najlepiej poza Europę, to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...