Skocz do zawartości

Stan Dla Emigranta.


Ras Bobson

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż nie bardzo zależy mi na umiejscowieniu blisko morza itd.

Najważniejesze dla mnie jest aby nie było drogo w danym stanie, żeby z pracą też zbyt ciężko nie było.

Co do pogody, nie lubię dużych zmian temperatur między miesiącami. Albo chłodno, albo ciepło ciągle - takie coś by mi odpowiadało. Na początek będę w Connecticut, ale co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mieszkam w Connecticut. Jesli chodzi o prace, jesli dostalbys sie do jakiejs fabryki gdzie robi sie kawalki na maszynach CNC to pewnie mialbys pieniadze na poczatek w granicach 11-14$/h chyba ze bylaby to druga zmiana to cos tam wiecej, zalezy od fabryki, to jest raczej dominujaca praca w tym stanie, rowniez obrobka, deburring kawalkow etc. Najlepiej chyba zamieszkac w okolicach New Britain, jest tam duze skupisko Polakow, ulica polska, sklepy, koscioly etc., tam tez jest duzo fabryk tego typu. Jesli chodzi o pogode, sniegu nam napadalo troszke w tym roku, generalnie jak sypnie to pozadnie, inaczej niz w PL. Jest cieplo, jest ok ale w lecie straszna wilgotnosc. Paliwo drozsze od stanow lezacych obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...