Skocz do zawartości

Odmowa Wizy Turystycznej B-2


zgredpl

Rekomendowane odpowiedzi

a ten znajomy gdzie bedzie spac?jak bedzie spac ;)

ze tyle az kasy wysle,jak znajdzie taka robote ,dobrze platna oraz ze ktos mu bedzie na czas placil,bo to ze znajomy Twoj placi na czas nie oznacza ze kazdy ;)

Nie wiem czy wiesz ale takim pisaniem pokazujesz jedno,ze jak bedzie ruch bezwizowy to szybko wprowadza USA wizy i wtedy bedzie pisanie dlaczego

a wtedy pokaze sie taki post jak Twoj ;)to nie USA zamykaja drzwi lecz My sami..

granice Unii sa otwarte,nadal ludzi szukaja do pracy,droga otwarta do zarabiania :) polecisz-pojedziesz czy tez masz te USA na oku nadal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ziomek, totalnie nie czaje skad bierzesz te swoje wielkie opinie, ze ludzie beda wyjezdzac tlumami do usa turystycznie byle zostac tam nielegalnie jak tylko zniosa wizy.. bylam na w&t dwa razy , i z calej ekipy polakow ktorych poznalam ani jedna osoba niezostala po programie w stanach ( a przeciez moglaby, jakby nie patrzec dobry start ), znam wiecej ludzi co latalo tam, i jakos wszyscy powracali.. wiec chyba większości tego forum zdarzyło się znać jedynie przykładnych turystów, a Tobie całą resztę tych mniej uczciwych..

az nie chce mi sie wierzyć, że nie możesz znaleźć pracy w Europie. na pewno dobrze szukałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie sobie a życie sobie. Zgadzam się z tezą, że w niedługim czasie po zniesieniu wiz, znowu je przywrócą. To wręcz bardziej niż pewne. Wiadomo z jakiego powodu.

Jak pisałem jestem zwykłym "fizolem". Mozna by się zastanowić skąd w Londynie tysiące bezdomnych z czego większość to Polacy. Można by zadać pytanie dlaczego takie strony o swojsko brzmiących tytułach jak: "oszukany w Niemczech, oszukany, oszukani...itp" mają jak najbardziej racje bytu. Wczoraj czytam, że polacy byli gdzieś w Szkocji przetrzymywani i zmuszani do niewolniczej pracy przez innych polaków. Móżna tak wymieniać bez końca.

Lubie czytać te pozytywne wpisy jak to wszyscy wracają po zakończeniu wizy. To na prawdę budujące. Serio poprawia mi to nastrój.

Trzeba być szczerym wobec siebie i wobec innych. Ta szczerość wobec innych, szczerość publiczna nie zawsze idzie w parze z w pragnieniem pozytywnego myślenia io oceniania nas samych.

Jeśli mój kolega w USA pomoże mi i uda mi się załatwić wizę H2 to będzie super. Jeśli nie, poczekam na zniesienie wiz i pierwszego dnia kiedy to będzie możliwe uciekam z tego nienormalnego kraju jakim jest Polska. Skąd się tyle nielegalnych emigrantów bierze w USA? Polacy, Meksykanie, i inni.....Kazdy chce lepszego życia, nikt nie chce żyć w nędzy. Prosta motywacja. taka jak moja. Czy to dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaer bo taki jest otwarty ;)

Ziomek jesli taki jestes otwarty to na rozmowie o wizie,wjezdzie bez wizowym powiesz po co przyleciales,jak byc otwartym to na wszystko ;) a nie pisac jedno a mowic na granicy cos innego :)

co do bezdomnych w UK to dowiedz sie dokladnie kto to jest,kiedy polecieli,jak polecieli-pojechali bo chyba nie sadzisz ze bezdomni jada do UK ;)

A przeciez kto przyjedzie do Polski z UK i powie ze mu sie nie udalo ..pokaz mi taka osobe,,

Jak tutaj ktos napisal ze ludzie rozne sprawy pisza a po przylocie zobaczysz jaka jest prawda ,abys nie utracil tego zapalu za bardzo

a i nie ciesz sie ze znajdziesz prace,dobrze platna jak tyle Polakow przyjedzie do USA ,wiecej osob to wiekszy wybor pracownikow,mniejsze stawki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Skąd w USA tyle nielegalnych emigrantów. Tych "bardzo złych ludzi" co łamią prawo. Łamanie prawa.....kurcze....przecież to jest Polska czy co co tak grzecznie piszą że by wrócili z wizy turystycznej pomogą mi zapąłcic rachunki, nie stracić domu, polepszyć swój los? Włączam tv i tam samo łamanie prawa w czystej postaci. Ile w USA jest tych co łamią prawo? Oj sprawdza się powiedzenie "polak dla polaka najgorszy wróg za granicą"

Skąd taka pogarda dla kogoś kto w przeciwieństwie do innych otawrcie mówi o tym że chce polepszyć swój los? Masakta ..i chce złamać prawo. To wspaniałe nieomylne prawo. Tak jakby w około nas nikt tego nie prawa nie łamał jak tylko można by coś dla siebie zrobić i polepyć swój los. .

Pojechał bym do dobrego kolegi ale wiecie co..takich ludzi jak Wy nie chciałbym w USA spotkać tych ....co Oj na pewno nie złamią prawa, ideałów praworządności. . Ideałów co przestrzegają każdego przepisu.

Niedługo to zrobicie ze mnie najgorszego przestępcę. Skąd w USA tyle emigrantów gotowych złamać to wspaniałe prawo by polepszyć dwój los? Moze lepiej zdechnąć z głodu, stracić dom i żyć w biedzie ale nie z łamać tego prawa? To ciekawe. Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria Ziomek, a jedź w końcu i przestań pitolić. Jęczysz i jęczysz. Jedź do tego kolegi. Niech opłaci koszta aplikacji na h2 i weźmie za Ciebie finansową odpowiedzialność przez cały czas pobytu. Nie ma problemu.
Robisz ze wszystkich złodziei i przestępców. Większość ludzi tutaj zamiast chrzanić, jak bardzo chcą polepszyć swój los wyjeżdżając do USA, po prostu zrobiła coś w tym kierunku. Dziwisz się, że jest kraj, który nie chce przyjmować nieudaczników z otwartymi ramionami i preferuje ludzi, którzy mają potencjał, żeby dany kraj na tym skorzystał? I tak USA robi dużo dla przypadkowych ludzi (patrz: loteria).

Ponawiam pytanie: próbowałeś w UK lub innych krajach UE znaleźć pracę czy sobie tak biadolisz jakie te USA złe dla zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dlaczego ktokolwiek tutaj by miał chcieć oszustów (z dowolnego kraju - z polski tez) których później trzeba z nie małych podatków utrzymywac. Na zdrowy rozsadek, podaj jeden powód dla którego ktokolwiek by chciał tu nielegalnych imigrantów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziomek

Dawno mnie tu nie bylo, ale wlasnie zdecydowalem sie skorzystac z mojej wizy turystycznej

Ktora dostalem w minionym roku. Wykorzystac ja do celow turystycznych.

Piszesz o glodowaniu w kraju, czlowieku, masz dwie rece, glowe,

To sie zorganizuj, znajdz cos, jak nie na miejscu to wyjedz, przeciez,

Nie musisz koniecznie do USA nielegalnie. Pomysl sobie co w razie choroby, wypadku czy smierci. Chyba o takich rzeczach nie myslisz ale bedac nielegalnym masz spory problem Ty lub twoja rodzina i jest to wiekszy problem niz niska krajowa pensja. Piszesz o koledze ktory moze z miesiaca 2k$ odlozyc. To fajnie ale.wcale.nie musiz az tam uciekac. W Europie zarobisz lepszy hajs, jestes blizej domu, jestem legalnie masz opieke zdrowotna, odklada Ci sie emerytura. To zadna przechwala ale ja robie rowniez zwykla, prosta robote na wozku widlowym i rownowartosc tych 2k$ tez sobie odloze bez zadnej spinki tu w europie dwie granice od PL chcesz wiedziec gdzie co i jak napisz pw to pomoge, nie zaszkodze, chyba ze juz przyjales ze kazdy "Polak jak Cie nie.okradl to juz Ci tym pomogl". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...