Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki grape... Amy pislala o odnowieniu ja sie pytam o zniesienie warunków. Wystarczyło powiedzieć że proces jest ten sam.... 

Ja wysłałam miesiąc przed wygaśnięciem zielonej karty. 

Sprawdzam stronę Kalifornii CSC i kilka dni temu ją zaktualizowali. Przez dwa miesiące ruszyli się do przodu o 5 dni... w takim tempie będę czekać kolejne 8 miesięcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Sara said:

Dzieki grape... Amy pislala o odnowieniu ja sie pytam o zniesienie warunków. Wystarczyło powiedzieć że proces jest ten sam....

Z tego co rozumiem, to zniesienie warunkow jest tylko dla tych, co maja GC ze wzgledu na malzenstwo. Odnowienie zielonej karty jest dla wszystkich innych, bo nie musza "znosic warunkow", czyli udowadniac ze malzenstwo bylo prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Sara said:

Ja wysłałam miesiąc przed wygaśnięciem zielonej karty. 

Sprawdzam stronę Kalifornii CSC i kilka dni temu ją zaktualizowali. Przez dwa miesiące ruszyli się do przodu o 5 dni... w takim tempie będę czekać kolejne 8 miesięcy....

Ja wyslalam 3 miesiace przed, nie wiem czy to robi roznice. Aktualnie czekam 11 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 2/12/2017 o 13:14, Misuzu napisał:

Ja w grudniu otrzymałam moja 10 letnia karte. Czekałam około 8 miesiecy, był to waiver, nie miałam ani interview, ani RFE.

Z pomocą Pani Kariny dokonalysmy prawie niemożliwego <3 

 

Nieskromnie powiem, ze sie postaralam aby bylo dobrze :) 

 

PS. Przeoczylam ten post... dopiero teraz przeczytalam.. you made my day :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/13/2017 o 09:57, haneczka019 napisał:

Gratulacje :)

Mnie pogratuluj! Bo jakby Misuzu wyslala to co miala w planach to do dzisiaj by sprawdzala status sprawy.... Ale obydwie doszlysmy do wniosku, ze moj pomysl odnowienia green card bedzie bardziej przekonujacy, kolezanka z cierpliwoscia poczekala az ja bede miala czas, nerwy i natchnienie - i voila! Waiver, bez zadnych pytan, bez interview ....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karina napisał:

Mnie pogratuluj! Bo jakby Misuzu wyslala to co miala w planach to do dzisiaj by sprawdzala status sprawy.... Ale obydwie doszlysmy do wniosku, ze moj pomysl odnowienia green card bedzie bardziej przekonujacy, kolezanka z cierpliwoscia poczekala az ja bede miala czas, nerwy i natchnienie - i voila! Waiver, bez zadnych pytan, bez interview ....  

No tak, :D gratuluję karina !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...