Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Doczytałem się, że na badania lekarskie należy przynieść 4 zdjęcia paszportowe rozmiar 35x45 mm. A na interview 2 zdjęcia wizowe 50x50 mm. Czy miał ktoś sytuację, że na badania przyniósł 4 zdjęcia wizowe i czy było to akceptowalne?

jakbys sie wysilil i cofnal pare stron wczesniej to pisałem o tym ze w warszawie wystarcza wizowe , w krakowie nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Doczytałem się, że na badania lekarskie należy przynieść 4 zdjęcia paszportowe rozmiar 35x45 mm. A na interview 2 zdjęcia wizowe 50x50 mm. Czy miał ktoś sytuację, że na badania przyniósł 4 zdjęcia wizowe i czy było to akceptowalne?

My mieliśmy te same zdjęcia i na badania i do ambasady czyli 50x50 , wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie chcę być niegrzeczna, ale LUDZIE, ten wątek ma 48 stron, on się nie zaczął wczoraj, wszystkie informacje odnośnie wielkości zdjęć, wysokości opłat, potrzebnych dokumentów były już dawno i to wielokrotnie omawiane. Wszystkie możliwe scenariusze zostały przedyskutowane, dlatego bardzo proszę, cofnijcie się z łaski swojej o kilka stron, to z pewnością znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania, może nawet szerzej rozpatrzone, bo teraz już nikomu nie chcę się n-ty raz opisywać tego samego.

Życzę wszystkim powodzenia i żebyśmy nawzajem szanowali swój czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za dwa dni ogłoszenie wyników DV 2016 czekając na ten dzień przeczytałem w między czasie wszystkie 48 stron, żeby wiedzieć co z czym się "je".

Natalia04 naprawdę ma rację, ile razy się można o to samo pytać. Wielki podziw dla Sly6, który z wielką cierpliwością odpowiada na powtarzające się posty.

Proponuję w następnym roku podzielić pytania na kategorie (albo jakieś odnośniki). to znaczy ogólnie w wątku DV2016 podzielić na pytania o lekarza, o wypełnienie ds-260, o rozmowę w ambasadzie itd itd. Może łatwiej będzie znaleźć to co nas w danej chwili interesuje, a tak niestety trzeba przebrnąć przez te kilkadziesiąt stron.

p.s. Życzę szczęścia 05.05.2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys sie wysilil i cofnal pare stron wczesniej to pisałem o tym ze w warszawie wystarcza wizowe , w krakowie nie wiem

Uwierz mi że się wysiliłem - przeczytałem cały ten temat od początku do końca w jeden dzień - prawie 1200 odpowiedzi - i niestety aż mnie głowa rozbolała wieczorem wczoraj, bo trochę na to czasu poświęciłem i nie wszystkie informacje już zapamiętywałem pod koniec. Stąd moje pytanie o te zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się, że na badania lekarskie należy przynieść 4 zdjęcia paszportowe rozmiar 35x45 mm. A na interview 2 zdjęcia wizowe 50x50 mm. Czy miał ktoś sytuację, że na badania przyniósł 4 zdjęcia wizowe i czy było to akceptowalne?

W Krakowie Pani Doktor mi powiedziala ze mozna przyniesc wizowe i paszportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co troche wyrozumialosci tu nie wynika z lenistwa tylko kazdy chce sie upewnic o swoj przypadek...

przypadek zdjec ? przypadek czy badania zalatwie w 1 dzien ? wiekszosc takich pytań w google znajduje sie bez problemu ;)

fakt faktem czasem cos ciezko znalezc w sumie sam zadalem pytanie ostatnio i nie otrzymalem odpowiedzi ale juz sobie poradzilem i znalazlem na zagranicznym forum takze dla chcacego nic trudnego :rolleyes:

Uwierz mi że się wysiliłem - przeczytałem cały ten temat od początku do końca w jeden dzień - prawie 1200 odpowiedzi - i niestety aż mnie głowa rozbolała wieczorem wczoraj, bo trochę na to czasu poświęciłem i nie wszystkie informacje już zapamiętywałem pod koniec. Stąd moje pytanie o te zdjęcia ;)

domyslam sie nie jest łatwo ale pisalem to pare stron wstecz od konca lepiej zaczynac na to wychodzi :lol: wystarczy zadzwoni do lekarza umowic sie na wizyte a wszystko sie dowiesz bo tam mi pani powiedziala ze zdjecia moga byc wizowe :)

gary - apropo badań to tak zalatwisz w 1 dzien na wynik krwi i rtg to jest 2-3h nastepnie wizyta u lekarza na ktora sie trzeba umowic jak sie pospieszysz to do 14 zlatwisz wszystko a nawet wczesniej ja zdazylem w miedzy czasie zwiedzic zoo po raz kolejny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...