Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ludziska :) mam problem z dokonanie wpłaty za zieloną kartę. Zarejestrowałem się zrobiłem wszystko co należy zrobić jak na tej karteczce co dostałem z ambasady i co i wyskakuje mi takie coś:

Clipboard02.jpg

Mój a-number jest 8 cyfrowy np 11223344 to wpisuję A011223344 wpisuję go niżej wywala błąd, że nie pasują do siebie z tym niżej

W okienku niżej jeszcze wpisuję nr sprawy ok to to robię ale w wizie mam jeszcze dopisane dwie cyfry wpisuje z nimi i bez nich i dalej wyskakuje błąd nie wiem już co mam robić :(

Wiza dostała wydana w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja kilka dni temu tez wygralam wize w loterii - za drugim razem, rok temu nie wygralam, a ostatnio sprawdzam myslac ze napewno nie wygralam a tu niespodzianka, jestem dalej w szoku i nie wiem co mam dalej robic, bo troche nie jestem gotowa emocjonalnie jeszcze na takie duze zmiany, najgorzej bedzie zostawic mieszkanie z ktorym laczy tyle wspomnien, znaczy nie moje bo to prywatna kamienica, moj ojciec dalej bedzie mieszkac, wogole to nie wiem czy mi przyznaja ta wize bo ja nie mam prawie zadnych oszczednosci, czy trzeba miec duzo kasy? do tych kilku miesiecy cos moge uzbierac ale nie sadze ze powyzej 10 tys, ale mam tam znajomego do ktorego chce jechac, znam go 5 lat przez internet, troche jakby jestesmy zwiazkiem na odleglosc ale sie jeszcze nigdy nie spotkalismy- i troche sie boje czy wypali z nim, a jesli nie to czy potem gdzies wynajmowac i pracowac czy wracac. Do tego mam niski case number powyzej tysiaca wiec narazie nie bede jeszcze wypelniac formularza dopiero w sierpniu chyba, bo za szybko bym miala ta rozmowe, a do tego mam pytanie czy w tym formularzu DS-260 trzeba podawac ten avidavit cos tam? bo ten znajomy nie ma pracy i nie moze tego wypelnic, i czy wtedy mam szanse na przyznanie wizy bez tego, czy wtedy mocno beda sprawdzali stan konta? Prace mam ale nie jakas super platna i na umowie smieciowej. To nie wiem czy mam szanse by mnie przepuscili dalej. A jeszcze wam powiem, ze wlasnie 2 lata temu snila mi sie sw pamieci mama ze z nia ide do ambasady i skladamy o wize, wiec sobie pomyslalam ze jak taki sen to moze zloze wtedy 2 lata temu no i zlozylam ale nie wyglalam, a wsumie nawet 2 razy podobny sen mialam, potem za rok tez zlozylam i wlasnie teraz wyglalam czy to nie dziwne z tym snem- moze mama mi kazala heheheheh.

I tez nie wiem czy przejde badania bo mam zawsze puls powyzej 90, chyba mam taka urode poprostu i troche refluks, moze dlatego ten wysoki puls, refluks sie ostatnio wyciszyl, a puls jeszcze nie, mam nadzieje ze to nie przeszkodzi w dostaniu wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ davido czekam na relecje z niecierpliwością!

rozmowe mam za ponad miesiąc ale już komplet papierów mam, tylko nie wiem czy nie pospieszyłam się z tym dowodem niekaralności bo chyba papiery tego typu mają "ważność" miesiąc. Jak Wy mieliście załatwiane te papiery zaraz przed rozmową czy też z zapasem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska :) mam problem z dokonanie wpłaty za zieloną kartę. Zarejestrowałem się zrobiłem wszystko co należy zrobić jak na tej karteczce co dostałem z ambasady i co i wyskakuje mi takie coś:

Clipboard02.jpg

Mój a-number jest 8 cyfrowy np 11223344 to wpisuję A011223344 wpisuję go niżej wywala błąd, że nie pasują do siebie z tym niżej

W okienku niżej jeszcze wpisuję nr sprawy ok to to robię ale w wizie mam jeszcze dopisane dwie cyfry wpisuje z nimi i bez nich i dalej wyskakuje błąd nie wiem już co mam robić :(

Wiza dostała wydana w kwietniu.

Początkowo też wyskakiwał mi ten błąd ale w końcu udało mi się znalezc informacje jak zrobić to poprawnie.

Podaje stronkę:

http://www.uscis.gov/uscis-elis/immigrant-fee-payment-tips-finding-your-number-and-dos-case-id

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po rozmowie, wiza przyznana :D Wszystko odbyło się bezproblemowo jak opisywali koledzy wcześniej. To forum bardzo mi pomogło !!! Z 4 osoby się miotały nerwowo przed rozmową bo nie miały wydruku z TNT. Mam jeszcze dwa pytania. Jak wygląda zmiana adresu przyjścia zielonej karty na lotnisku ? I czy za zieloną kartę mogę zapłacić kartą płatniczą ? I także korzystając z okazji chciałbym wszystkim forumowiczom podziękować za pomoc a w szczególności sly6, Jagosza, Lement :) Życzę także powodzenia czekającym na rozmowę nie ma się co bać Pani Konsul bardzo miła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...