Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gary takiego pytania nie pamietam ;)

dzwon tutaj

+(48) (22) 625 10 42 - informacja telefoniczna - tylko na temat wiz imigracyjnych - Warszawa. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 16.00.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/kontakt.html

Poznan Musisz miec to potwierdzenie z TNT ...poszukaj tego w tematach dv 2013 i 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś wie gdzie i jak mam się zalogować i wydrukować potwierdzenie z TNT?

Nie mogę sobie z tym poradzić a wpisu czy to konieczne na stronie ambasady nie znalazłam

Poznań na stronie 44 opisałam już na jaką stronkę należy wejść i mniej więcej co robić krok po kroku i tak, jest to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, glimi ma rację, do około 45000 na pewno nie dojdzie w takim tempie do września. To po co im losować 125000 osób jak do ambasady nawet 50000 nie dojdzie.

Po to, że niektórzy się rozmyśliwują, jak dochodzi co do czego, tracą zainteresowanie i inne takie.

Zawsze losują więcej, żeby wydać wszystkie wizy i nie martwić się, że zabraknie ludzi do ich otrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, glimi ma rację, do około 45000 na pewno nie dojdzie w takim tempie do września. To po co im losować 125000 osób jak do ambasady nawet 50000 nie dojdzie.

Straciłem już nadzieje z moim numerem a DV2016 bez powodzenia 2x.

o ile mi wiadomo to loteria nie obejmuje tylko europy także 125 tys nawet na caly świat to sobie dodaj numery z innych kontynentów zanim zaczniesz narzekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...