Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam takie pytanie, nie wiem czy w tym watku uzyskam odpowiedź ale bardzo mnie to ciekawi. Ile czasu upływa od rozmowy w ambasadzie do możliwosci wyjazdu ?Tzn kiedy wiza faktycznie staje się ważna i wszelkie formalnosci są zakończone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ważna przez max 180 dni od badań.

czyli mam 6 miesiecy na wjazd do USA od wykonania badan ? O ile wiza zostanie mi przyznana oczywiscie na rozmowie. W takim razie ile mniej wiecej czeka sie na otrzymanie paszportu z wiza od dnia rozmowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam 6 miesiecy na wjazd do USA od wykonania badan ? O ile wiza zostanie mi przyznana oczywiscie na rozmowie. W takim razie ile mniej wiecej czeka sie na otrzymanie paszportu z wiza od dnia rozmowy ?

koło tygodnia :). Tak masz 6 miesiecy od daty wykonania badań, dlatego badania robi się dopiero na kilka dni przed rozmową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo nie znalazłem odpowiedzi widziałem że ludzie pytają o przełożenie terminu na późniejszy a czy jest możliwość ustalenia szybszego terminu bo np. jakiś dzień się zwolnił czy coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...