Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Poznan tutaj masz ten watek o TNT

http://forum.usa.info.pl/topic/23769-dv-2015-co-po-1-maja-2014-pytania-i-odpowiedzi/page-44

od kiedy loteria jest to zawsze losowano wiecej osob,a to ktos sie rozmyslil ,nie dostal wizy ...takie sa zasady.

Dzięki bardzo - niby wszystkie strony przeczytałam ale to mi gdzieś umknęło - dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy maja przed soba badania do wizy, polecam centrum radiologiczne na warynskiego w warszawie.bylismy tam okolo 10. zero kolejek a calosc pobytu tam (dla 2 osob) zajela naprawde tylko okolo 20 min. szybko, sprawnie i bardzo mily i pomocny personel. koszt rtg i testu kilowego 88zl/os. wyniki byly juz o 13. nie trzeba sie wczesniej umawiac tylko przyjsc i wyniki po okolo 3-4 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo w krakowie byłem we wtorek, pod centermed byłem przed 7. Jak otworzyli to szybka rejestracja badanie krwi, rtg o 8 i o 15 lekarz za całość 440 zł wraz z wizytą już i z głowy też mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te badania robione są w jednym dniu ? z tego co czytam na stronie ambasady to Kraków ma wszystko w jednej klinice a Warszawa trzeba podjechać w wyznaczone miejsca . A co ze szczepionkami jak komuś coś brakuje to tam od razu robią ?

robimy badanie ogólne krwi , rtg płuc czy coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JAK Z 2 DZIECI 14 LAT I 3

My byliśmy na badaniach w Krakowie i tez z dwójką dzieci 11 lat i 2 latka. Odstęp między pobraniem od dzieci krwi a ich wynikami wynosi 3 dni. W ten sam dzień kiedy dzieci miały pobieraną krew na IGRA my zrobiliśmy testy kiłowe i RTG aby miec z głowy. Po miesiącu pojechaliśmy ponownie( tylko tak nam pasowało) na konsultacje, wyniki już były w rejestracji, jedynie rtg odbieraliśmy sami ale w tym samym budynku. My mieliśmy tylko szczepienie na tężec a dzieci żadnych bo pani doktor powiedziała że mają swój kalendarz szczepień. Wszystko łącznie z cenami opisywałam kilka stron wcześniej, dzwoniąc do kliniki można się dowiedzieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...