Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

A w tym formularzu, ktory sie wypelnie by uzyskac Zaswiadczenie o niekaralnosci co sie pisze w punkcie 11 i 13? Bo wiem ze w 12 zaznaczam kartoteka karna a w tych 2 pozostalych punktach cos wpisuje czy nic?

nic nie wpisujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki za odpowiedzi, a czy jak sie ma niezbyt dobry zawod wykonywany typu telemarketer ale mam osobe u ktorej sie zatrzymam, mam wyksztalcenie wyzsze ale zawod cos w stylu telemarketer to czy mam szanse na otrzymanie wizy, czy jednak trzeba miec taki jakis intratny zawod nawet tu w polsce, ci co dostali mieliscie super zawody? Bardziej tam jade w celu ulozenia sobie zycia uczuciowego i dlatego chce sprobowac bo mam osobe juz - zwiazek online, ale sie jeszcze nie spotkalismy, wiec to tez nie jest pewne czy nam wyjdzie, jakbym go nie znala to bym sie tam nie pchala szczerze mowiac, tzn zawsze mi sie marzylo zeby tam mieszkac, ale samemu nie wiem czy bym sobie dala rade na poczatku, jak zawod moj to raczej takie enry level, bo mam tez wyksztalcenie lesne wyzsze, ale tutaj nie znalazalm pracy w tym, wiec tam pewnie tez bym nie znalazla choc w rejonie tam gdzie jade jest duzo lasow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiesz ze telemarketer to jak znajomosc jezyka :) a jak masz zla to powiesz co tutaj robisz a po przyjezdzie szukasz czegos w lasach-przy lasach,chcialas zawsze tak pracowac :) i jak piszesz ze lecisz w taki rejon gdzie tych lasow jest :) i tego sie trzymasz

masz miec cel a nie super zawod,wyksztalcenie :) to sie tak samo liczy na tej rozmowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...