Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czy ktos sie orientuje odnosnie dyplomu ukonczenia szkoly czy na rozmowe musi byc oryginal czy moze byc odpis ? Odpis mam przy sobie a oryginal mam w domu i musieliby mi go przeslac :/ nie zlalazlem tej informacji na stronie ambasady/ w plikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najcheteniej to bym poleciala do californi albo na floryd, ale tam drogo z wynajmem wiec narazie bym pojechala do znajomego w okolice bostonu, tam z kolei ciezkie zimy

<script type="text/javascript"></script>

Floryda akurat należy do stanów gdzie wynajem jest stosunkowo tani.

A tak właściwie nie ma idealnego stanu. Zawsze będzie coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów mam problem z opłaceniem kart, otóż wpisałam wszystkie dane, wcisnęłam zapłać i przekierowało mnie na pustą stronę i tak za każdym razem. Potwierdzenia na meila nie dostałam z konta też kasa nie została pobrana, po jakim czasie odciągają z konta, mało czasu mi zostało bo za tydzień wylatujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w billing address wpisać imię i nazwisko osoby u której będziemy mieszkać a w billing address 2 ulicę z nr domu? Czy w tym pierwszym ulicę i puźniej nr domu w usa? Proszę pomóżcie co męczę się z tym już drugi dzień!!! Ciągle mi odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Pytanie do osób co już wyjechały do USA z tej loterii.

Ile czekaliście na SSN? Ja czekam już trzy tygodnie i dalej nic. Jak można to przyspieszyć, bo bez SSN to tu nic nie można załatwić.

Po przyjezdzie wypełnialiście wniosek o SSN czy z automatu przyszedł jak było DS260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...