Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

My zmienialiśmy adres tylko na tej stronie i rzeczywiście GC przyszła już na zmieniony adres.

W ambasadzie podaliśmy inny, na lotnisku nie zmienialiśmy, a przez ta strona właśnie gdzieś tydzień po przylocie zmieniliśmy.

Jak zmienialiście to zaznaczaliście że jakaś aplikacja jest w trakcie czy nie? Jak tak to jaki był numer formularza dla opłat za karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hejka mam pytanie. Czy może jest taka osoba jak ja której karta szczsepień została przez przychodznie wyrzucona ( wspaniały kraj ) i nie ma potwierdzenia żadnych szczepień? Ile w tej sytuacji lekarz każe zrobić? Jestem przed 40 w miare zdrowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanie. Czy może jest taka osoba jak ja której karta szczsepień została przez przychodznie wyrzucona ( wspaniały kraj ) i nie ma potwierdzenia żadnych szczepień? Ile w tej sytuacji lekarz każe zrobić? Jestem przed 40 w miare zdrowy :)

Ja rok temu też nie miałam karty szczepień, mąż miał i ja jak i mąż mieliśmy takie same szczepienia. Nie było żadnego problemu. Pan doktor powiedział ze czy mąż miał by karte szczepień czy też nie to i tak by te same szczepienia co ja dostał.

Badania robiłam w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu też nie miałam karty szczepień, mąż miał i ja jak i mąż mieliśmy takie same szczepienia. Nie było żadnego problemu. Pan doktor powiedział ze czy mąż miał by karte szczepień czy też nie to i tak by te same szczepienia co ja dostał.

Badania robiłam w Warszawie.

A pamiętasz może ile ich było? Bo chciałbym się finansowo przygotować, a jedno szczepienie kosztuje przeciętnie 50-60 zł a na stronie ambasady wymienione jest 15 chyba ( oczywiście wiem że niektóre są dla dzieci i że to lekarz decyduje w zależności od wieku itp co dać a co nie ). Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz może ile ich było? Bo chciałbym się finansowo przygotować, a jedno szczepienie kosztuje przeciętnie 50-60 zł a na stronie ambasady wymienione jest 15 chyba ( oczywiście wiem że niektóre są dla dzieci i że to lekarz decyduje w zależności od wieku itp co dać a co nie ). Dzięki za odp.

Dastaliśmy po 2 szczpienia, ale juz nie pamiętam dokładnie na co były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie czy jeśli mój 12 syn urodził się w Usa a na stałe wrócił do Polski mając lat 7 , to teraz gdy wylosowaliśmy zieloną kartę czy On musi robić wszystkie badania i szczepionki jako obywatel Usa?.Bardzo proszę o szybkie info.Mamy wizytę za 3 tyg. i nie wiem czy dla niego umawiać lekarz? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie umawiasz ,jedynie jak bedziesz zapisywac dziecko do szkoly to wtedy bedzie musial miec pewne szczepienia ,lecz to juz zalezy od szkoly,stanu :)

Naprawdę jesteście bardzo pomocni-dzięki wielkie.Jeszcze jedno pytanie- mam zaświadczenie o niekaralności z ulicy Czerniakowskiej w Warszawie a w postach jest mowa o innej ulicy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...