Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

to nic nowego ze tak jest

ile to razy ktos uslyszal ze wiza jest , paszport zostal wyslany bez wizy..ktos dostal telefon ze musi przyjechac ..to nie 1 raz ani tez ostatni raz takie cos sie dzieje.

tak to jest na przyszlosc aby sprawdzac wszystko co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć wszystkim, ja też już po rozmowie ogólnie zielona karta przyznana ale muszę jutro dokument o niekaralności dosłać bo miałem źle wypełnione no ale moje wina w każdym razie konsul bardzo miły powiedział by się nie martwić po prostu zieloną kartę odbiorę parę dni później, opisywać całego przebiegu nie ma co bo już kilka osób tu o tym pisało w każdym razie dziękuje wszystkim co pomogli w różnych pytaniach i dużo też dzięki temu forum się dowiedziałem, życzę powodzenia następnym osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcela kto wie moze tutaj Ci pomozemy ;)

a gdzie masz problem? :)


megan powinnas sobie poradzic ,lecisz do NY a pozniej pociag ,autobus :)

a jak nie to pozostaje Boston :)

co do czasu na przesiadke to na Monachium jest ok :)

a co do tej pracy,to nic nie robilas?wazne abys miala jakis plan co do USA :) bo masz tak>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcela nie przejmuj sie. Nasz angielski tez jest na podstawowym poziomie, w pierwszym okienku pokazalismy wypelniony wniosek i pan obslugujacy nas wszystko wiedzial, a w drugim okienku dodalismy tylko paszporty, nie musielismy nic mowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie Chicago chciałem dodać ze w urzędach jest duża szansa trafić na polskojęzycznego urzędnika a w automatach do wydawania numerków jest menu po polsku tak samo jak w automatach biletowych na stacjach kolejki czy w ATM PNC Bank itd a ponadto na moim przykładzie w DMV urzędnik , starsza pani na którą trafiłem była tak przesympatycznie życzliwa i spokojnie i z uśmiechem zadawała pytania czekając aż odpowiem swoim słabym angielskim.

pozdr

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...