Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

aha to super, bo myślałem, że w ciągu tych 6 miesięcy muszę już wyjechać i zostać oraz podjąć pracę. Jak tak to już mam zaplanowany urlop :) Dzięki bardzo za odpowiedź bo są to ważne informacje

ale jak sie jest ponoc dluzej niz 6 miesiecy w polsce, to wtedy wracajac do usa moze byc duzo pytan dlaczego ponad 6 miesiecy, a jak do 6 miesiecy to tak duzo nie pytaja, i potem przy wyrabianiu obywatelstwa jak sie jest prawie rok to tez sa problemy i moga nie dac obywatelstwa, zwlaszcza jak sie pracuje poza usa, i nie ma sie wiezow z usa, wynajetego mieszkania itd podczas tego dlugiego pobytu w polsce, maja w systemie kazdy pobyt i potem dokladnie magluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie jest ponoc dluzej niz 6 miesiecy w polsce, to wtedy wracajac do usa moze byc duzo pytan dlaczego ponad 6 miesiecy, a jak do 6 miesiecy to tak duzo nie pytaja, i potem przy wyrabianiu obywatelstwa jak sie jest prawie rok to tez sa problemy i moga nie dac obywatelstwa, zwlaszcza jak sie pracuje poza usa, i nie ma sie wiezow z usa, wynajetego mieszkania itd podczas tego dlugiego pobytu w polsce, maja w systemie kazdy pobyt i potem dokladnie magluja

Cała moja rodzina mieszka w usa , nie pamietam aby moja matke ktokolwiek pytal co robila etc ,gdy byla dluzej niz 6 miesiecy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdza sie tam gdzie piszesz,view my case

tutaj jest wiekszy temat o tym

http://forums.immigration.com/threads/tracking-gc-delivery-via-uscis-elis.317222/

Robal jak jestes za 1 razem tyle czasu to kto bedzie Cie pytal :) z tego co pisza osoby od dawna to nikt sie nie pyta

co innego jak bedziesz czesto taka latac to jeden urzednik powie OK a inny zacznie zadawac pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie jest ponoc dluzej niz 6 miesiecy w polsce, to wtedy wracajac do usa moze byc duzo pytan dlaczego ponad 6 miesiecy, a jak do 6 miesiecy to tak duzo nie pytaja, i potem przy wyrabianiu obywatelstwa jak sie jest prawie rok to tez sa problemy i moga nie dac obywatelstwa, zwlaszcza jak sie pracuje poza usa, i nie ma sie wiezow z usa, wynajetego mieszkania itd podczas tego dlugiego pobytu w polsce, maja w systemie kazdy pobyt i potem dokladnie magluja

Aha no to tymbardziej zaplanuję urlop w póżniejszym terminie, na listopad tego roku, bo mam w pracy urlop zabukowany 2 tygodnie w sierpniu i sie zastanawialem czy nie pojechac w tym terminie juz do USA ale bilety są strasznie drogie - 800 - 1000euro w obie strony.

Więc odbukuje ten urlop(lub pojadę gdzie indziej ) i przełożę na listopad (wrzesien-październik nie mogę w pracy - tzw blackout jest) A skoro w listopadzie dopiero pojadę to i ten rok czasu mi się przesunie aż do listopada przyszłego roku co jest mi bardzo na rękę. Być może nawet wyjadę na stałe w ciągu pierwszych 6 miesięcy ze względu na obawy o których piszesz, choć mam nadzieję że się nie sprawdzą.

Dziękuję wszystkim za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal czy Ty czytales moje i innych odpowiedzi na tym forum?>

lecisz 1 raz i wracasz do USA np za 1 rok,mozesz takie zrobic ,jak narazie nikt nie mial nic z tego powodu,zadnych wiekszych pytan.,co do obywatelstwa to racja.wtedy nalezy czas liczyc od nowa.

co innego jak bedziesz latac jakbys mial wize turystyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal czy Ty czytales moje i innych odpowiedzi na tym forum?>

lecisz 1 raz i wracasz do USA np za 1 rok,mozesz takie zrobic ,jak narazie nikt nie mial nic z tego powodu,zadnych wiekszych pytan.,co do obywatelstwa to racja.wtedy nalezy czas liczyc od nowa.

co innego jak bedziesz latac jakbys mial wize turystyczna :)

gdzies na tym forum jest temat, gdzie jedna osoba latala co jakis czas i byla dluzej niz 6 miesiecy w polsce za kazdym razem i jak sie pytali jak dlugo byla to on klamal i mowil ze ponizej 6 mcy, i sie nie czepiali, a raz przyznal prawde i zaczeli zadawac wiecej pytan i powiedzieli ze to ostatni raz , moze GC nie zabiora ale do obywatelstwa trzeba potem dluzej pewnie czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...