Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

SSN przysylaja poczta. Możesz się nie wyrobić w 2-3 tygodnie.

No tak, ale skoro przysyłają pocztą to ja muszę osobiscie odebrać przesyłke czy może to zrobić osoba która mieszka pod adresem który podałem we wniosku ? Bo chyba w 3 tygodnie powinienem załatwić wszystkie formalności poza odbiorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji napisałem ze jestem niekarany, dlatego czekam na możliwość zatarcie skazania i zdobyć zaświadczenie o niekaralnosci. Zatarcie mogłem zrobić ustawowo od 2 lipca i złożyłem wniosek juz wcześniej bo na takie zatarcie zanim zostanie rozpatrzone to się czeka ponad miesiąc . Dlatego czekam na świstak o niekaralności wtedy będę mógł dopiero podbić o rozmowę. Jeśli się nie uda to trudno , mi chodzi czy na początku sierpnia jeszcze rozdają te zielonki czy juz jest po frytkami. , tak czy sram napisze do nich ze jestem gotowy i mogę przyjechać na rozmowę i wyjechać jak najszybciej. Prosta sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca taka prosta. Jak wyjdzie na jaw, ze byles karany, to dostaniesz nie wize, a dozywotni zakaz wjazdu do USA. Jesli nawet teraz sie przeslizgniesz, to jakiekolwiek imigracyjne benefity, w tym zielona karta, czy pozniej obywatelstwo, moga zostac Ci odebrane, i wtedy Cie deportuja po latach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...