Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

gdzies na tym forum jest temat, gdzie jedna osoba latala co jakis czas i byla dluzej niz 6 miesiecy w polsce za kazdym razem i jak sie pytali jak dlugo byla to on klamal i mowil ze ponizej 6 mcy, i sie nie czepiali, a raz przyznal prawde i zaczeli zadawac wiecej pytan i powiedzieli ze to ostatni raz , moze GC nie zabiora ale do obywatelstwa trzeba potem dluzej pewnie czekac.

I tu mamy słowo klucz. Raz polecieć i wrócić po np 11 miesiącach a latać np co roku na długi czas to jest znacząca różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Robal czy Ty czytales moje i innych odpowiedzi na tym forum?>

lecisz 1 raz i wracasz do USA np za 1 rok,mozesz takie zrobic ,jak narazie nikt nie mial nic z tego powodu,zadnych wiekszych pytan.,co do obywatelstwa to racja.wtedy nalezy czas liczyc od nowa.

co innego jak bedziesz latac jakbys mial wize turystyczna :)

Tak, czytam posty :) Będę musiał jeszcze załatwić SSN. I tu mam kolejny problem. Czy muszę to załatwić w urzędzię w gminie gdzie mieszka osoba na której adres on ewentualnie przyjdzie ? Czy moge to zrobic np, będąc w Nowym Jorku,czy też online ? No bo chciałbym troche popodróżować sobie przez te 2-3 tygodnie a więc się przemieszczać. A zależy mi na tym by go wyrobić za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...