Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na 2 polowe sierpnia umowilem sie juz na badania w Krakowie . Gdyby nie proby tuberkulinowe dziecka trwaloby to 1 dzien a tak 4 dni w kraku, no nic wakacje bede mial :P

A co do dokumentow to tlumaczymy tylko swiadectwo? czy cos jeszcze bo juz nie pamietam ... i ogolnie to swiadectwo z ostatniej szkoly czy wszystkie, bo mam z 2 kierunkow studiow i nie wiem czy oba tlumaczyc czy tylko 1 i czy maturalne takze .. ehh pamiec zawodzi a tematow na forum duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 polowe sierpnia umowilem sie juz na badania w Krakowie . Gdyby nie proby tuberkulinowe dziecka trwaloby to 1 dzien a tak 4 dni w kraku, no nic wakacje bede mial :P

A co do dokumentow to tlumaczymy tylko swiadectwo? czy cos jeszcze bo juz nie pamietam ... i ogolnie to swiadectwo z ostatniej szkoly czy wszystkie, bo mam z 2 kierunkow studiow i nie wiem czy oba tlumaczyc czy tylko 1 i czy maturalne takze .. ehh pamiec zawodzi a tematow na forum duzo.

My zrobilismy w ten sposób że pojechaliśmy w czwórke do Warszawy na tylko jeden dzień. "Dorosłe badania" da się zrobić w jeden dzień i dostaliśmy koperte od razu. Natomiast dzieciaki przeszły badania u lekarza normalnie, jednak ich kopertę dostalismy kilka dni później pocztą, jak doktor dostał wyniki IGRA i mógł uzupełnic dokumentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...