Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy zmieniał ktoś adres na https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do? Po wypełnieniu wniosku wyskakuje błąd. :( Ktoś wie co z tym zrobić?

OK- dla wszystkich równie niedoinformowanych- działa to tylko na Internet Explorerze, po zaktualizowaniu do Windows 10 na Microsoft Edge to nie działa, dlatego musiałam to zrobić przez telefon...

Po wypełnieniu wniosku był dopisek, aby zmienić również adres na stronie US Postal Service, ale czy jest to potrzebne? Nie mam żadnych usług na poczcie. Ktoś może podzielić się, gdzie jeszcze musiał zmieniać adres po przeprowadzce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że kilka osie to umarło nawet...

Ale po trzech dniach zmartwychwstali.

Moglibyście się Panowie czasem powstrzymać od zbędnych komentarzy. Niektórzy źle reagują na szczepionki i mają prawo się nieco obawiać, że ich za jednym razem naszprycują sporą ich ilością.

Ja sie kiepsko czułam po szczepionce MMR, byłam osłabiona i miałam nudności, ale po jednym dniu przechodzi, nie ma sie czego obawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście się Panowie czasem powstrzymać od zbędnych komentarzy. Niektórzy źle reagują na szczepionki i mają prawo się nieco obawiać, że ich za jednym razem naszprycują sporą ich ilością.

Ja sie kiepsko czułam po szczepionce MMR, byłam osłabiona i miałam nudności, ale po jednym dniu przechodzi, nie ma sie czego obawiać :)

Komentarz zupełnie nie dotyczył tego jak ktoś reaguje na szczepionki, bo mogą się pojawić działania niepożądane lub ludzie mogą być uczuleni na pewne składniki szczepionki.

Nie po raz pierwszy raz strona się pojawia na tym forum, która szerzy teorie, które, zastosowane przez ludzi o ograniczonych horyzontach myślowych, są niebezpieczne dla ludzi normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz zupełnie nie dotyczył tego jak ktoś reaguje na szczepionki, bo mogą się pojawić działania niepożądane lub ludzie mogą być uczuleni na pewne składniki szczepionki.

Nie po raz pierwszy raz strona się pojawia na tym forum, która szerzy teorie, które, zastosowane przez ludzi o ograniczonych horyzontach myślowych, są niebezpieczne dla ludzi normalnych.

To nie można po ludzku wytłumaczyć co i jak, w internecie można znaleźć wszystko i pewnie pytający się po prostu przestarszył i zapytał. Btw. opinie co do szczepionek są bardzo różne, zwłaszcza co do stosowanych substancji pomocniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie można po ludzku wytłumaczyć co i jak, w internecie można znaleźć wszystko i pewnie pytający się po prostu przestarszył i zapytał. Btw. opinie co do szczepionek są bardzo różne, zwłaszcza co do stosowanych substancji pomocniczych.

No nie mozna - bo pytajaca - po historii jej postow (polecam - bardzo interesujaca) - na 99% ma ugruntowana opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...