Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

jesli masz doswiadczenie i jestes facetem to nie problem zarobic 2x tyle , mowie o pracy bez papieru bo na poczatku chyba wiekszosc tak zaczynala. moge powiedziec znajoma miala 11$/h na domkach tyle ze byla tu na wakacje a z tego co wiem to i wiecej mozna dostac takze wszystko jest mozliwe zalezy co chce sie robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Male pytanie.

Na ustraveldocs.com op wydrukowaniu dokumentow nad opcja nowy wniosek pojawilo mi sie kontynuj , i moge dane jeszcze raz wpisywac . tak powinno byc?

Aha i wpisalem na tej stronie pierwsze imie tylko mojej zony i corki.. to blad? bo na ds wpisywalem pelne dane .

Pozdrawiam i dziekuje za ewentualne odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jadę w listopadzie do US na 2 tygodnie, miejsce docelowe jeszcze nie wybrane - albo NY albo Orlando. Wiza oczywiście już leży w domu po wszystkich perypetiach , nawet problem był z odebraniem jej od kuriera (upoważnienie) ale się udało :) Czy ktoś leci może w tym terminie ? Jeżeli tak to chętnie bym się z kimś zabrał, byłoby raźniej. Lecę z Dublina, ewentualnie z Londynu. Wiem, że ciężko będzie mi znaleźć kogoś kto leci stamtąd i bardziej mi zależy nawet na kontakcie już na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie... nie pamietajac co bylo o zaswiadczeniu z krk zaznaczylem 3 opcje z kazdej kartoteki i wydali normalne zaswiadczenie, to nie problem czy powienienem tylko z KK miec? mam 30+ wiek :PPP

WAŻNE: Osoby w wieku od 16 do 24 lat muszą zaznaczyć na formularzu dwa okienka: Kartoteka Karna i Kartoteka Nieletnich zanim dokument zostanie potwierdzony przez urzędnika. Osoby w wieku powyżej 24 lat muszą zaznaczyć tylko okienko: Kartoteka Karna. Jeśli formularz jest wypełniony nieprawidłowo, będą Państwo proszeni o dostarczenie nowego zaświadczenia o karalności.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_checklist_dv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lądowałam. :) idziesz za tłumem, w sumie to nie ma za bardzo gdzie skręcić, potem jest duże pomieszczenie gdzie są dwie kolejki- jedna dla obywateli i zielonych kart druga dla reszty, jako że wlatywałam pierwszy raz z tymi dużymi kopertami, to musiałam iść do tej drugiej (takiej trochę dalej, jak wylądujesz to zobaczysz :) ).Na początku stanęłam w złej kolejce, to stoją specjalnie osoby i od razu widzą z czym idziesz to cię wpuszczają do tej drugiej. :D Potem przy okienku stoi urzędnik i dajesz mu koperty, deklarację celną, odciski i chyba tyle już nie pamiętam. Potem prowadzi cię do takiego pokoju, tam musisz chwilę poczekać, do paszportu wpisuje ci alien number i pieczątkę. Potem idziesz po bagaże, kazali nam jeszcze iść do takiego biurka i tam musieliśmy coś podpisać, zostawić odciski i koniec. Nie ma co się stresować, wszyscy powoli tłumaczą co i jak, a jak nie wiesz to możesz się kogoś zapytać albo sami cię wyłapią z tłumu. :D Ja leciałam pierwszy raz do USA i pierwszy raz samolotem, naprawdę wszystko przeszło OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...