Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

OK, dzięki!

Napisano 31 marzec 2015 - 20:00

oskar414, dnia 31 Marz 2015 - 15:22, napisał:snapback.png

Zarejestrowałem się już na

http://www.ustraveld...pl/pl-steps.asp

termin rozmowy mam na 14 maja co zrobić krok po kroku po rejestracji ?

Strona to: ustraveldocs, po zalogowaniu z lewej strony masz nowy wniosek/wyznacz spotkanie, następnie jaka wiza, jaką kategorię, później z długiej listy wybierasz DV1 lub jeśli dla żony DV2, dla dzieci DV3, następnie wpisujesz swoje dane i dalej już nie pamiętam, na końcu będzie stronka z kodem którą trzeba wydrukować i zabrać na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wlasnie jestem po badaniach w karku, teraz 3 dni na wyniki próby tuberkulinowej dla malej i spotkanie u lekarza.pgoda tylko barowa ale badania szybko i sprawnie przebiegly. dzięki za odpowiedzi ,czyli jednak dla spokoju wrócę na 1 dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba w kazdym sadzie czy tam punkcie informacji sadowej mozna dostac bez rejonizacji to jest.

Jak mozesz to napisz na ile trzeba byc przygotowanym gotowkowo jak sie robi badnia 300 i ile za rentgen i standardowe doszczepenie ?

Badanie 300/os

RTG + test kiłowy - 88/os czy coś takiego

Dla dzieci test IGRA, zamiast RTG - 300/os

Szczepienia nie pamietam dokładnie, coś około 100/os za tężec/błonnice

Razem za badania dla czterech osób wyszło w sumie ~2200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaplacilem 440zl bez szczepien

badanie 300, rtg 60, krew 30(albo odwrotnie) i dodatkowe 50 jezeli wynik krwi chcesz w tym samym dniu

wiem, że pewnie jest to gdzies na forum, ale szczerze mówiąc jestem przemęczona pracą i nie mam siły szukać. Mam nadzieję że jakaś dobra dusza odpowie... Na badaniu trzeba mieć karte szczepień? Bo nie wiem gdzie ją mam i czy powinnam/warto spędzać pół dnia na szukaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że pewnie jest to gdzies na forum, ale szczerze mówiąc jestem przemęczona pracą i nie mam siły szukać. Mam nadzieję że jakaś dobra dusza odpowie... Na badaniu trzeba mieć karte szczepień? Bo nie wiem gdzie ją mam i czy powinnam/warto spędzać pół dnia na szukaniu ;)

Jestem stosunkowo świeżo po wizycie w krakowskim gabinecie. Pani doktor sprawdzała nam zarówno "dziecięce" książeczki zdrowia jak i nowe karty szczepień. Jeżeli jesteś z rocznika poniżej 86, to (o ile nie robiłaś na "własną rękę") nie masz chociażby szczepienia WZW A. Z drugiej strony możesz mieć jeszcze "aktualny" koktail tężęc, błonica i polio (bodajże 10 lat ważności).

Dla własnej wygody warto mieć książeczkę ze sobą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...