Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

I powrocilem :P... przed ambasada kolejka , na szczescie po 7 bylem kilka minut z rodzina i bylismy 2 w kolejce. sprawdzenie paszportow, wydruki z TNT , potem z numerkiem do okienka , tam chwile czekania, sprawdzenie dokumentow ( wzieli odemnie I-134+ wydruki z pracy mojego brata ) JEDEN tylko akr malzenstwa, chyba ze ktos mial rozwody to potrzeba moze i dla kazdej osoby ( robilem ksera wszystkiego) i oddali mi pozniej oryginaly. potem oplata, pobieranie odciskow i rozmowa z konsulem.

- do jakiego pan miasta jedzie?

- i kiedy chce pan z rodzina wyjechac?,

i pozniej gratuluje wizy przyznane :)

moje gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na rozmowe miałem wydrukowany wyciag z konta, jednak nikt go nie chcial ogladac. Zabrali mi tylko dokument I-134 + list z pracy i z banku mojego brata mieszkajacego w USA. Chociaz gdybym tego nie mial to pewnie nie byloby to potrzebne, bo pani sie tylko zapytala czy cos mam , ale skoro bylem przygotowany wiec wziela to odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o radę w sprawie uzupełnienia wniosku o zwrot paszportu przez kuriera po rozmowie z konsulem :rolleyes:

Jako, że już kiedyś wydano mi wizę turystyczną nie tworzyłem nowego konta na stronie

http://www.ustraveld...ml?firstTime=No,tylko zalogowałem się na na już utowrzone.

Gdy chcę wyznaczyć spotkanie w pewnym momencie jest zakładka o informacji na temat paszportu, numeru sprawy oraz imienia.

I tu mam mały problem gdyż w uzupełnionym wniosku wizowym DS-260 występuje moje drugie imię a na aktualnym koncie do odbierania paszportu mam tylko pierwsze imię oraz dodatkowo wyświetla się informacja:

Please enter your name as it appears in your passport. If you have filled out a DS-160 or DS-260 please use the same values as entered there.

Stąd moje pytanie czy wysyłać informację zwrotną do administratorów strony o dopisanie w sekcji "Imię" mojego drugiego imienia (brak możliwości edycji) czy jest to nieistotne ponieważ liczba pojedyncza zadanego pola tekstowego sugeruje aby wpisać tylko jedno imię. Dodam, że z poprzednim wnioskiem o wizę turystyczną nie było żadnych problemów choć rownież występował ten sam przypadek.

Mam nadzieję, że opisałem dość przejrzyście problem i bardzo proszę o pomoc co z tym "fantem" zrobić.
Pozdrawiam Marko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w ambasadzie byliśmy wczoraj. Sam przebieg identyczny jak opisywali to inni tutaj. No może dwa wyjatki:

- nie chciała przejść płatność za wizy - mam wypukłą debetówkę i system jej nie czytał, musiałem wyskoczyć do bankomatu

- Pan Konsul był bardzo miły i chyba większość pytań zadał nie mi, a mojemu najmłodszemu synowi :)

Na końcu powiedział że wizy zostały dla nas przyznane, pogratulował i życzył powodzenia. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...