Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moja ma z 20lat i też myślałem że wygląda kiepsko, ale były wpisy i tylko to się liczy. Na rozmowie lekarz powiedział że niektórzy w ogóle nie mają, więc wygląd przedwojenny nie przeszkadza :P A do doktora, najlepiej dzień przed rozmową - nawet sami tak zalecają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mysle ze bezpieczniej tak na tydzien przed w razie jakiegos chorobska wykluczajacego dodatkowe szczepienie 3 dniowy antybiotyk i jazda na szczepnienie :D to sie pewnie latwiej przeklada niz wyzyte u króla konsula :D

a o te szczepienia meningokoki ,pneumokoki rotawirusy pytaja ? bo tego sie chyba nie robi standardowo u nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o te szczepienia meningokoki ,pneumokoki rotawirusy pytaja ? bo tego sie chyba nie robi standardowo u nas ?

Mnie się o to nie pytał, jedynie czy na ospe chorowałem. A tak to spojrzał w karte i przepisał jakieś, jedynie dostałem jedną szczepionkę - i ogólnie mówił że wymagają 2-3 więc jakbyś nie miał karty to pewnie max 3 szczepionki.

Co do aktu to za skrócony w ogóle się nie płaci(no ale skróconego nie przyjmą), a pełny jest płatny(o ile mnie pamięć nie myli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33zl kosztuje pelny akt.

Co do szczepien, warto poszukac ksiazeczki, standardowo powinna byc tam gdzie byl Twoj ostatni pediatra. Na dziendobry idzie tezec a potem moze byc roznie. U mnie akurat pani przepisala wszystko a moja ksiazeczka to kawalek tektury rozmiaru kartki B5. Chciala mi dac tezec ale akurat kilka tyg wczesniej go robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o jakąś podpowiedź :)

Moja rodzinka (żonka i synowie) otrzymali już pocztą zielone karty.

Zalogowałem się na uscis-elis i faktycznie, przy ich wnioskach jest data 4 Aug 2015 i "Card Produced" a przy moim wniosku jest stan "In Progress".

Mam gdzieś dzwonić, pisać czy mam cierpliwie czekać ?

dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po badaniach w Kraku. Wszystko ok. Mila Pani doktor, cala moja rodzina weszla razem, potem tylko wypelnianie papierow, szczepionka dla zony na tezec, ja nie majac ksiazeczki mialem wszystkie szczepienia ok(tezec kilka tygodni temu mialem po wypadku) .Polecam krak zero stresu i tylko wywiad (wzrost, waga i przebyte operacje).Teraz tylko zaswiadczenie o niekaralnosci do wymiany i 2 akt slubu na wszelki wypadek i gotowy jestem do ambasady:)

2 rodziny byly dzisiaj tez w kraku na badaniach, ale to nikt chyba z forum , bo nikt sie nie odzywal:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...