Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam.

Mam pytanie.

mam zamiar lecieć do Milwaukee na tydzień aby dotrzymać terminu w wizie. Adres odbioru green card mam e Chicago. Nie chce zmieniać adresu, poza tym karta tam nie zginie. Potem wracam na 2 miechy do PL i już ewidentnie lece do Seattle. Czy musze informować urząd imigracyjny że jede na tydziuen do ML jak nie zmieniam adresu w CHc? Rozumiem ze jak opłace karte to po dwóch miesiacach bedzie na mnie w Chic czekała?! Wiem ze musze wyrobic sobie ssn. Czy bez tego a z zielonką mogę zacząc prace, bo czytałem na forum że się na to czeka?

Dzięki z góry za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy 2h czasu na pierwszym lotnisku w USA po przylocie wystaczy? Z tego co pamiętam to na wizie turystycznej nie zabierało mi to na pewno wiecej niż 1h, a jak jest w przypadku procedury imigracyjnej? A tak właściwie to po przylocie mam sie kierować do której kolejki - Citizens & Residents, czy do tej dla wszystkich pozostałych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś spotkałam się z informacją że przed rozmową trzeba zapłacić 330$ ale teraz tego nie mogę znaleźć, czy ktoś może podesłać linka? Czy to jest właśnie opłata za wizę, którą się robi w ambasadzie ?

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/oplaty.html

$ 330

Opłata za rozpatrzenie wniosku o wizę imigracyjną dla osób wylosowanych w Programie Loterii Wizowej DV (od osoby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...