Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy to znaczy, że nie trzeba mieć fizycznie w rękach karty, żeby ubiegać sie o SSN?

Nie trzeba,

Wylądowaliśmy na O'Hare w niedzielę, w poniedziałek z samymi paszportami pojechaliśmy do biura a.....w piątek w skrzynce leżały świeżutkie SSN :)

pozdr

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba,

Wylądowaliśmy na O'Hare w niedzielę, w poniedziałek z samymi paszportami pojechaliśmy do biura a.....w piątek w skrzynce leżały świeżutkie SSN :)

pozdr

falcon

Dzięki za odpowiedź.

O kartę się nie martw, jak reszta rodziny już ma to pewnie Ty też wkrótce dostaniesz.

Myślę, że to jakieś niedopatrzenie z ich strony i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Mam kolejne pytanko dot gc i ssn. Otóż lece do milwaukee do znajomego na 2 tygodnie ale adres odbioru karty mam w chicago. Rozumiem że nie muszę go zmieniać ( a nie za bardzo chce )? A co z ssn jeżeli pójde do urzędu w Mil to przyslą mi numer na adres gc w chicago? I pytanie które już zadałem ale nie otrzymałem odpowiedzi: czy jak pojade do Milw na d tygodnie to muszę to zgłaszać w immigration office? Jak już wspomniałem nie bardzo chcę go zmianiac. Dzięki z góry za odp. Pozdrawiam wszystkich.

ja nigdzie nie jechalem. Poprostu zaznaczylem podczas wypelniania wniosku DS-260 ze chce aby mi wyrobili SSN.

Czyli jak mi się nie spieszy ( lece najpierw na 2 tyg a potem dopiero w marcu ) to nic nie muszę robić ( zaznaczyłem w dsie że chce żeby mi wyrobili ssn i karte )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...