Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam emergency i bardzo proszę o odpowiedź. Byłem z rodziną w USA 2 miesiące temu na 2 tyg żeby termin nie przepadł. Dostałem przedłużenie o rok, zamierzamy wyjechać na stałe w czerwcu. Chciałem właśnie zapłacić za gc ale jak podaje A number i case number z vizy to mi wyskakuje że nie ma takich. Sprawdzałem ze swojego paszportu, żony i dziecka i cały czas to samo. Oczywiście napisałem maila do USCIS ale pewnie szybko nie dostane odpowiedzi. Napiszcie proszę czy były już takie sytuacje i ewentualnie co jeszcze moge zrobić. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź bo mi się trochę ciśnienie podniosło :( Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

policz ile masz liczb w A-number jak masz 8 liczb to na poczatku musisz dac 0

Dałem dałem inaczej się nawet nie da wysłać...

Dałem dałem inaczej się nawet nie da wysłać...

W pierwszym polu wpisujesz registraction number - nr karty stałego rezydenta z tym zerem na początku a poniżej case number czyli 2015EUxxxxxxx. Tak jak na instrukcji i wyskakuje mi komunikat że nie ma takiej sprawy pod tymi nuumerami... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się rozwiązało - jeżeli masz kilka wiz ( rodzina ) pod jednym case nr to dostajesz końcówki nru - 01, 02, 03, itd dla każdej osoby. Po prostu nie wpisujesz tych końcówek tylko case nr z wizy bez nich i działa. Zapłaciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę jak wyglądają przelewy z konta us na konto pl? Zostawiam tutaj kredyt i planuje go spłacić. Jakie są koszty? Jaki bank w usa jest najtańszy - mam konto w ING i raczej nie zamierzam go zmieniać. Dzięki za odp. Pozdrawiam.

PS mam jeszcze jedno pytanko - znajomy prosił mnie o przesyłkę/przywiezienie mu do stanów papierosów - ile mogę kartonów przesłać/przewieźć, a może są różnice między przesyłką a przewiezieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę jak wyglądają przelewy z konta us na konto pl? Zostawiam tutaj kredyt i planuje go spłacić. Jakie są koszty? Jaki bank w usa jest najtańszy - mam konto w ING i raczej nie zamierzam go zmieniać. Dzięki za odp. Pozdrawiam.

Kiepsko. Zwykle musisz korzystac z firm w rodzaju Transferwise czy Xoom (PayPal) i wiadomo ze jestes stratny przy konwersji na zlotowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może czy przy poprawianiu czegoś w DV260 w konsulacie trzeba było to jeszcze potwierdzać? Bo to tak szybko poszło, że zapomniałem podać informacje o nowym adresie dla GC, w czasie rozmowy z konsulem przyszła Pani i powiedziała, że stary adres to tak nie bardzo (nikt tam nie mieszka). Podałem jej kartkę z nowym, poprawnym. I teraz nie pamiętam czy powiedziała, że mam to przyjść potem potwierdzić. Rozmowa z Panią konsul krótka, wynik, że "approved", dostałem kartę z informacją o odbiorze paszportu. A potem sobie poszedłem... Teraz nie wiem czy nie powinienem był pójść jeszcze do poprzedniego okienka zatwierdzić zmianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dv 330 od osoby. mozna placic karta. tylko zeby przeszla bo jedna z moich kart debetowych nie przeszla, zwieksz limty przy platnosciach karta bo pewnie przez to moja nie przezszla.


a ja mam pytanie jakie najlepiej konto otworzyc i wybrac siec telefoniczna? nevada/california jakby to mialo pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...