Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej

Może ktoś mi pomoże. Mam zielona kartę od 4 miesięcy (DV2015). Pracuje w firmie produkującej maszyny. Pracodawca chce mnie wysłać na instalacje maszyny do Kanady. Mogę na zielonej karcie jechać i pracować tam przez dwa tygodnie czy potrzebuje jakiejś wizy do Kanady?

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to mam jeszcze jedno pytanko. Lece za 2 tyg do Usa na 10 dni a potem dopiero na wiosne na stałe. Czy moge zapłacić za GC dopiero jak przylece teraz do Polski z powrotem? Nie bedzie mi nikt robił kłopotów na granicy? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam , mam do Was pytanko i prośbę o pomoc chcę zapłacić 165$ za wydanie papierów na stronie www.uscis.dov/uscis-elis ale nie mogę przejść dalej , podając te numery jakie otrzymaliśmy w wizie czyli numer sprawy i numer karty , podaje że numery są błędne , czy coś dodatkowo trzeba podać przed lub po tych numerkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zielona kartę już mam i byłem już nawet w Stanach jednak na stałe chciałbym sie tam przeprowadzić dopiero w drugiej połowie tego roku.Tymbardziej że zieloną kartę mam na razie tylko tymczasową w paszporcie i czekam na prawdziwy dokument co potrwa jeszcze kilka miesiecy. Męczy mnie jedna bardzo ważna rzecz, mianowicie czy muszę tam być przynajmniej raz w roku czy co 6 miesięcy co oznacza 2 razy w roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...