Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Joasiu,

Niestety czas 0,5 roku nie wystarcza. W moim przypadku jedno z dzieci 2-ga klasa gimnazjum, sprzedać samochód, sprzedać mieszkanie, obronić doktorat, pozamykać sprawy z pracą w moim przypadku i żony kierownicze stanowiska. I jeszcze pewnie tysiące innych spraw związanych z powyższymi. :)

Hej, mam tez pol roku nie wystarczilo na przeprowadzke :-) Zbyt duzo spraw. Teraz juz jestesmy ma miejscu, a i tak jeszcze kilka spraw w Polsce nie zamknietych :-)

My bylismy w USA na 2 tygodnie aktywowac GC i po ponad pol roku sie tu przeprowadzilismy. Pytania mielismy czemu tak dlugo nas nie bylo, ale po informacji, ze musielismy pozamykac sprawy w Polsce nie bylo wiecej pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam tez pol roku nie wystarczilo na przeprowadzke :-) Zbyt duzo spraw. Teraz juz jestesmy ma miejscu, a i tak jeszcze kilka spraw w Polsce nie zamknietych :-)

My bylismy w USA na 2 tygodnie aktywowac GC i po ponad pol roku sie tu przeprowadzilismy. Pytania mielismy czemu tak dlugo nas nie bylo, ale po informacji, ze musielismy pozamykac sprawy w Polsce nie bylo wiecej pytan.

Dzięki Kasiu za post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam kilka pytań. Byłem w usa w grudniu zeszłęgo roku na 2 tyg zeby aktywowac gc. Leciałem do milwaukee i tam też mam adres do odbioru gc. Niestety w miedzyczasie rodzinka wystawiła mnie do wiatru i jak się okazało nie mogę do nich przyjechać. Załatwiłem na szybko pomoc ale w innym mieście. Nie chce jednak zmieniac adresu przyjscia gc bo akurat to obiecano mi że odbiorą i nie wyrzucą :) Wiem tez ze przy zmianach adresu mogą byc problemy, opóźnienia etc. I tu moje pytania:

1. Czy mogą mi gc wysłać do polski pocztą kurierską? Czy urzędnik nie będzie zdziwiony ze mam gc?

2. Czy nie będzie dziwne że lece do innego miasta niż mam odbiór gc?

3. Na razie wiem że bede do czsu znalezienia mieszkania mieszkał u kumpla. Czy muszę zmianiać adres od razu ( w sensie informowania urzędnika na granicy )?

4. Czy z polskiej karty kredytowej moge zapłacić za wyprodukowanie gc?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i zadam dość trywialne pytanie, ale czy przy opłacie Imigrant Fee 165$ kartą, w okienku Billing adress mam wpisać mój adres w Polsce na jaki została wydana karta czy adres na jaki ma mi przyjść GC? W account holder moje Imię i nazwisko znajdujące się na karcie? Załączam obrazek. http://i68.tinypic.com/34gtsvc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...