Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

wkrótce mam rozmowę w ambasadzie. Czekają mnie opłaty. Czy można zapłacić kartę, czy trzeba mieć dolary? Opłata jest za spotkanie i wynosi 330$ jeśli się nie mylę, prawda to?

Może być polska karta, tylko wtedy przeliczy na dolary. Mi przeliczyło po kursie 4.2, a w tym czasie kurs w Ambasadzie był 4.0... Jeśli zapłaci Pan w złotówkach w gotówce to ten kurs Pana obowiązuje. Więcej info: http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visafeeinfo.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie odnośnie zapłaty imigracyjnej USCIS, wpisuje 9 cyfrowy numer zaczynający się od A- następnie numer sprawy zgodny z numerem wbitym do wizy i niestety pojawia się komunikat:

  • ERROR: We could not find the A-Number and/or DOS Case ID you entered. If your immigrant visa was approved recently, please wait five days before attempting to pay. If the problem continues after five days, please contact the Customer Contact Center for assistance.
Czy ktoś z was miał podobny problem i udało się go rozwiązać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy znajomych, którzy tu przylecieli, aktywowali zielone karty, potem wrócili do Polski pozamykać swoje sprawy i przylecieli tu ponownie przed upływem 6 miesięcy. Urzędnik na lotniku bardzo ich wypytywał, dlaczego tak długo byli poza USA, ale ogólnie wszystko zakończyło się pozytywnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po wizycie w ambasadzie :) cztery wizy przyznane :) wrażenia bardzo bardzo pozytywne :) na prawdę nie ma się czego obawiać, jeśli tylko spełnia się warunki loterii i wszystko jest w porządku z dokumentami.

My nie mieliśmy żadnych listów, zaproszeń od rodziny ani wyciągu z konta ale nie były potrzebne (chociaż na początku pani w okienku zapytała czy nie dysponujemy czasem takimi dokumentami - nie ukrywam, że zaniepokoiliśmy sie tym trochę).

Teraz już trzeba skupić się na wylocie... a czasu jakby nie patrzeć - niewiele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...