Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Ciebie bonhartus czy podczas płatności podawałeś jakieś dane czy tylko te z pakietu tzn A-numer i case id. Bo widziałem, że od 31-08-2015 zmieniły się zasady opłat. I wystarczy podać tylko to, a konta nie mogłem założyć… Dostałem tylko pay.gov number i agency tracking id… Masz tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak się zastanawiam czy 2h czasu na pierwszym lotnisku w USA po przylocie wystaczy? Z tego co pamiętam to na wizie turystycznej nie zabierało mi to na pewno wiecej niż 1h, a jak jest w przypadku procedury imigracyjnej? A tak właściwie to po przylocie mam sie kierować do której kolejki - Citizens & Residents, czy do tej dla wszystkich pozostałych?

Z tego co pisali wcześniej inni forumowicze to trzeba się kierowac do tej kolejki dla wszystkich pozostałych.

Rezydentem zostaniesz po pierwszym przekroczeniu granicy USA.

Natalia 04 na stronie 43 pisała o tym jak wyglądają procedury na granicy po tym jak wylądowała na lotnisku JFK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisali wcześniej inni forumowicze to trzeba się kierowac do tej kolejki dla wszystkich pozostałych.

Rezydentem zostaniesz po pierwszym przekroczeniu granicy USA.

Natalia 04 na stronie 43 pisała o tym jak wyglądają procedury na granicy po tym jak wylądowała na lotnisku JFK.

Już wszystko jasne. Dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie mam pytanie otóż czy jak uzupełnialiście wniosek o zwrot paszportu przez kuriera wpisywaliście gdzieś date spotkania? Na stronie była jakaś opcja priorytetu z wyborem dnia ale niebyło przy niej gwiazdki i liczyłem, że opcja ta się jeszcze pojawi a tu doszedłem do końca i juz wniosek do wydruku.

I kolejne pytanie czy możecie państwo zerknąć na swoje wnioski do druku o paszport bo w typie wizy mam DV1 natomiast na końcu jest numer potwierdzenia DS-160 czy nie powinno pisać DS - 260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...