Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

W CA kursy sa obowiazkowe dla nieletnich. Nikogo nie obchodzi pelnoletni wiec moze sobie zdawac egzamin bez zadnego kursu. Wszystkie zagadnienia z prawa opisane sa w darmowych broszurkach dostepnych w kazdym biurze DMV.

Nie sadze ze to sa dupne zawody. Wlasciwie uwazam ze macie konkretna wiedze na konkretne tematy i dlatego smialo mozecie aplikowac na stanowiska stanowe zwiazane np. z ochrona srodowiska itd. Na federalne stanowiska wymagaja posiadania obywatelstwa.

tyle ze pewnie troche inne metody sa stosowane w lesnictwie w usa, niektore gatunki roslin inne ale mozna sie doksztalcic, tam gdzie bym sie miala wybierac to jest kilka rezerwatow, moge probowac, a co zrobiliscie z mieszkaniami w polsce rodzina dalej mieszka wynajmujecie czy co? I jak zabraliscie rzeczy ze soba jak mozna tylko walizke, pewnie na raty co nie? Z jednej strony to jak ktos jedzie sam i nikogo nie ma a jedynie troche kasy i np nie znajdzie pracy to jak bedzie go stac na wynajem hmmm wtedy chyba ludzie wracaja? Ciekawe czy wiekszosc znalazlo prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tak jadę jak mi przyznają zieloną kartę - sama i w nieznane z trzema tyś $ max w kieszeni! Też myślałam już o problemie spakowania się :), mieszkania i pracy, języka, tęsknoty, auta, psa itd. Zobaczymy co będzie. Jak nie spróbuje to będę myśleć do końca życia : co by było gdyby! W razie co zawszę mogę wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal wiele razy o tym pisalismy ,masz wiele odpowiedzi

To sa dokumenty ktore moga byc lecz nie musza ..Masz odpowiadac na pytania a nie przyniesc stos dokumentow ;)

odp1 moze byc wydruk lecz nie takie ze wyjdzie z niego ze pare dni,tygodni przed miales przelew,wplate wiekszej gotowki,moze byc samo zaswiadczenie-nie kazdy pokazuje i ma ;)

odp2 co do oferty tak samo nie jest wymagane ;) '

odp3 moze to byc na druku I-134 ktory znajdziesz na oficjalnej stronie urzedu imigracji ,moze tez byc napisane na zwyklej kartce papieru,ze taka i taka osoba Ci zapewnia spanie,jedzenie ;)

te dokumenty mozesz miec lecz nie musisz :) bez tego tez wize otrzymasz pod warunkiem ze dobrze wypadnie rozmowa :) dobrze sie sprzedaz a jak widac wielu osobom to sie udaje bez pokazywania tych dokumentow :)

Dzieki bardzo Sly za odpowiedź

Dogrywam wszystko na wyjazd do ambasady, jak to wszystko sie uda to będzie cud.

Mam jeszcze krotkie pytanie :

Dyplom z uczelni musi być oryginał czy może być odpis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jadę jak mi przyznają zieloną kartę - sama i w nieznane z trzema tyś $ max w kieszeni! Też myślałam już o problemie spakowania się :), mieszkania i pracy, języka, tęsknoty, auta, psa itd. Zobaczymy co będzie. Jak nie spróbuje to będę myśleć do końca życia : co by było gdyby! W razie co zawszę mogę wrócić.

W moim przypadku jest podobnie, mam dylemat bo mam stałą pracę obecnie ale chce sprobować, tak jak mowisz jak sie nie przekonasz to mozesz zalowac do konca życia. Powodzenia :) W ogole jak składałem podanie to myślałem że inaczej to będzie, ze dostanę wizę na 10 lat i bede mógł wyjechac kiedy będe chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mam taki puls 90, tez bylam u kardiologa kilka razy, i tez przepisala leki na obnizenie ale nawet nie bralam bo sie wlasnie balam ze sie bede slabo czuc ze nie bede miala sily do zycia a ja musze pracowac,bo zaczelo sie najpierw od refluksu a potem przeszlo na puls, refluks sie uspokoil a puls dalej wyzszy, to dobrze ze sie da przezyc z takim pulsem w samolocie, mam nadzieje ze nie zaslabne, tez mam kota, ale nie wiem czy go odrazu brac, bo moze najpierw pojade na kilka miesiecy zobaczyc jak tam jest i wrocic po wiecej rzeczy i kota, a np tez wlasnie wole sprobowac i najwyzej nie wyjdzie to sie wroci niz nie probowac i potem cale zycie miec na sumieniu ze sie nie sprobowalo,najwyzej bede miala taka przygode jak sie nie uda to bedzie tez co wspominac, bo mi sie troche nudzi tak ciagle w polsce, a jeszcze nie wiem wlasnie odnosnie tej pracy czy sie nie przyczepia bo nie mam takiej umowy w sumie to taka smieciowa umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pracy nic nie mów:(! Stała! jedna z lepszych - taką mam - trudno już powiedziałam i się spodziewają co będzie ale firma była uczciwa i do końca zostaje - koniec października lecę

A nie mozna bylo wziac urlop bezplatny na rok? Nie palcie mostow za soba bo w zyciu nigdy nic nie wiadomo :)

Ja tak jadę jak mi przyznają zieloną kartę - sama i w nieznane z trzema tyś $ max w kieszeni! Też myślałam już o problemie spakowania się :), mieszkania i pracy, języka, tęsknoty, auta, psa itd. Zobaczymy co będzie. Jak nie spróbuje to będę myśleć do końca życia : co by było gdyby! W razie co zawszę mogę wrócić.

Wow! To chyba najlepiej kierowac sie do miasta jakiegos , gdzie jest rozwinieta komunikacja miejska, bo bez samochodu jak bez reki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...