Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytan:

A jesli ma sie prace, ale nie na umowe tylko bez umowy to czy mozna podac to we wniosku, czy musi to byc praca na umowe jakokolwiek, i czy pytaja o stan konta, albo ten avidavit of support?

Czy mi ten wniosek przejdzie bez tego avidavit?

A w adresie na jaki wyslac karte, to sie podaje ten adres w usa i imie nazwisko tego kogos czy juz swoje imie i nazwisko a adres tej osoby?

I czy jak podam wlasnie ten adres to bede tam zameldowana potem czy w usa nie ma meldunku? I jakbym chciala wyrobic prawojazdy to trzeba wtedy juz cos wynajmowac swojego czy mozna mieszkac u tej osoby jak pozwala- u znajomego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

megan07

Adres podajesz osoby która tam mieszka, jej imię, nazwisko i adres.

My pierwszego potwierdzenia o wylosowaniu nie drukowaliśmy, napisałam sam nr na małej karteczce, to tylko to było potrzebne.

Jeśli chodzi o pracę to twoja decyzja czy chcesz ją podać bez umowy, nikt później nie będzie sprawdzał czy masz umowę.

O zgromadzone środki czyli stan konta pytają w pierwszym okienku. Powiedzieliśmy tylko że mamy dokument z banku o zgromadzonych środkach. Zaznaczono że taki mamy ale nikt go nie sprawdzał, nie pytali nawet ile tego mamy, może dlatego że powiedzieliśmy że będziemy mieli gdzie mieszkać i pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi, no wlasnie skaplam sie dopiero wczoraj ze to w Warszawie, i wg mapy z dworca centralnego mozna dojsc cos w 25 minut do ambasady przez ul E. Plater i koszykowa, mam nadzieje ze zgromadze do tego czasu srodki, prace w sumie moge tam tez wykonywac to samo co tu - przez internet, ale tez bym szukala dodatkowo jakiejs pracy moze w sturbucks albo kfc czy tym podobne bo po studiach w zawodzie - ochrona zasobow lesnych to chyba tam bym tak szybko nie znalazla, chyba ze po jakims czasie, nie znam tak jezyka branzowego i zieleni w usa, i metod tam stosowanych. Kiedys marzyla mi sie i w sumie dalej California albo Floryda ale znajomego mam kolo bostonu to najpierw tam bym probowala a potem moze do cieplejszego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęłam w miejscu z opłatą za kartę, chciałam zapłacić przez konto walutowe i nie wiem co wpisać. Co to za routing number? Następnie wpisując nr konta nie mogę wpisać wszystkich cyfr no i co z polem sprawdź numer? Płacił ktoś przez konto a nie kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...