Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Stanęłam w miejscu z opłatą za kartę, chciałam zapłacić przez konto walutowe i nie wiem co wpisać. Co to za routing number? Następnie wpisując nr konta nie mogę wpisać wszystkich cyfr no i co z polem sprawdź numer? Płacił ktoś przez konto a nie kartę?

Musisz miec konto w US zeby zaplacic "przelewem" z konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie:) Czy ktoś z was próbował dziś dokonywać opłaty online za zielone karty ??? Wczoraj strona nie działała, dziś ruszyła i przy wypełnianiu w polu A-Number wyskakuje mi cały czas taki oto błąd :(

,,The A-Number or DOS Case ID you entered is incorrect. Please enter the A-Number and DOS Case ID listed on the USCIS Immigrant Fee handout you received from the U.S. Embassy or consulate.''

Dodam że przepisuję wszystko bardzo dokładnie z paszportu, dodaję przed numerem (A-Number) A oraz jedno 0 aby numer był 9 cyfrowy...Kochani za kilka dni wylatuję i bardzo proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Czy ktoś z was się orientuje czy istnieje możliwość dostarczenia wyników badań później , po rozmowie ? Przyjeżdzam do Polski tylko na 3 dni w tym weekend a rozmowe mam na wtorek i nie bede miał 2 dni na badania. Bede w Polsce natomiast w sierpniu 2 tygodnie i bede mial na wszystko czas. Juz nie wiem co mam robic bo jak nie zrobie badan to wiza przepadnie, jestem załamany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dadza Ci czas na dostarczenie wynikow a ile to bedzie to zapytaj sie juz w Ambasadzie,piszac,dzwoniac na linie w sprawie wiz imigracyjnych.

I jak wiadomo te wizy nie czekaja dluzszy czas,nie dostarczysz na czas to Twoja sprawa -zycie,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dadza Ci czas na dostarczenie wynikow a ile to bedzie to zapytaj sie juz w Ambasadzie,piszac,dzwoniac na linie w sprawie wiz imigracyjnych.

I jak wiadomo te wizy nie czekaja dluzszy czas,nie dostarczysz na czas to Twoja sprawa -zycie,..

Dzieki wielkie za odpowiedź Sly, jest jakas nadzieja. Kontakt z ta ambasada to jakas kpina - Nie dosc ze maja czynne tylko 2h dziennie i nie można się do nich w ogole dodzwonić. Mi się udało po 2 tygodniach dodzwonic dopiero! Dzwonilem codziennie po kilka razy, chociaz bylem w pracy i nie moglem caly czas probowac przez te 2 h- non stop było zajęte. Co świadczy o tym ze powinni wydłużyć czas otwarcia do conajmniej 3h dziennie. Probowałem się skontaktować mailowo - na odpowiedź dają sobie 5 dni. Ja czekałem 2 tygodnie..To jakiś skandal, przez to nie zdążę załatwić swoich spraw.. brak mi słów po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...