Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Otóż mam takie pytanie. Do badan ogolnych potrzebne są 4 zdjęcia, ale w informacjach o badaniach nie ejst naisane dokladnie jakie zdjecia. Czy tak jak do wizy maja być zrobione od przodu czy jak do dyplomu z boku lekko ? Mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli. Na badania ogólne potrzebne sa 4 zdjecia, a czy na Waryńskiego również potrzebne są zdjęcia i ile ?

W temacie zdjęć, robiąc zdjęcia do Wizy czy wystarczy powiedzieć że zdjęcia do wizy i fotograf będzie wiedzial dokladnie jakie czy trzeba podać przynajmniej wymiary czy wiecej szczegolow ? Bede wdzieczny za odp. gdyż jutro muszę wykonać zdjęcia do badań.

Aha i czy faktycznie na badaniach trzeba podać adres osoby u któej chcemy się zatrzymać tak jak jest napisane w pliku informacyjnym o badaniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Pytanie do osób co już wyjechały do USA z tej loterii.

Ile czekaliście na SSN? Ja czekam już trzy tygodnie i dalej nic. Jak można to przyspieszyć, bo bez SSN to tu nic nie można załatwić.

Po przyjezdzie wypełnialiście wniosek o SSN czy z automatu przyszedł jak było DS260?

pare razy pisalismy tutaj o tym

jesli nie masz numeru juz tyle czasu to idz do nablizszego biura SSN i sie dowiedz co sie dzieje,wypelnij druk i powinien przyjsc szybko :)

Dokładnie trzeba udać się do biura :-)

My byliśmy w styczniu i związku tym ze byliśmy tylko 2 tygodnie, udaliśmy sie do SSA i złożyliśmy wnioski. Mimo to do dnia dzisiejszego SSN nie dotarł :-(

Teraz jedziemy w sierpniu już na stałe i pierwsze co udajemy sie do SSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest to banalne pytanie i już pewnie padło gdyż coś na tem temat widziałem ale nie ma takiej informacji w na stronie ambasady/w pliku informacyjnym. Czy w ambasadzie za opłątę wizową mozna zapłacić karta typu Visa/mastercard ? Bo nie wiem czy wybierać gotówke a wolałbym tego nie robić gdyż waluta na moim koncie to euro. Jest to ostatnia rzecz którą potrzebuję wiedzieć na jutrzejszą rozmowę.

Jeszcze jedno pytanie ,trzeba przyniesc potwierdzenie wysłania formualrza DS260 czy coś w tym stylu, czy chodzi o wydrukowanie status entry check, czy jest to jakiś inny dokument jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi którzy zmieniali adres po przylocie.

otóż jestem w Us juz tydzień, ale pod innym adresem niż podałem w ambasadzie i na lotnisku.

widziałem że wiele osób zmieniało adres internetowo juz po przylocie i GC przychodziła na Nowy adres.

moje pytanie. Czy adres zmieniam tylko na tej stronie

https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do

Czy gdzieś jeszcze?'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj poprzedni post jest już nieważny, wyjaśniłem to.

Mam ostatnie pytanie ,na rozmowę trzeba przyniesc potwierdzenie wysłania formualrza DS260, jednak moj adres zamieszkania się zmienił a gdy próbuję edytować adres w formualrzu, bo jest taka opcja teoretycznie - nie da się nic wpisać. Gdy klikam w pole adresu strona się odświeża. Czy można jakos ten adres zmienić, czy nie będzie to stanowowiło problemu na rozmowie ze mój adres obecnie jest inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi którzy zmieniali adres po przylocie.

otóż jestem w Us juz tydzień, ale pod innym adresem niż podałem w ambasadzie i na lotnisku.

widziałem że wiele osób zmieniało adres internetowo juz po przylocie i GC przychodziła na Nowy adres.

moje pytanie. Czy adres zmieniam tylko na tej stronie

https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do

Czy gdzieś jeszcze?'

My zmienialiśmy adres tylko na tej stronie i rzeczywiście GC przyszła już na zmieniony adres.

W ambasadzie podaliśmy inny, na lotnisku nie zmienialiśmy, a przez ta strona właśnie gdzieś tydzień po przylocie zmieniliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! W lipcu wyjeżdzamy do New Britain. Czy orientuje się ktoś jak wygląda tam sprawa szkół? Mam syna 15 i 20 lat - do jakich szkół ich najlepiej posłać? Proszę o jakieś informacje!

W przypadku 20 latka to przeciez chyba na studia jakies ? Forum Ci chyba w tej kwestii nie pomoze, sam musi wybrac pod warunkiem ze Was bedzie stac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...