Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dobrze napisales

co Konsul to inne myslenie

kiedys pisalismy o tym duzo,ze wiza nie jest wydawana na stale i jesli Konsul,urzednik na granicy zobaczy ze cos nie gra to mozesz ta wize miec anulowana

to nie dzieje sie czesto :) lecz takie cos jest mozliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Opisz prosze jak było na spotkaniu ? A i mam jeszcze jedno pytanie czy dodatkowe szczepionki robimy w swojej przychodni czy U LEKARZA NA BADANIACH W KRAKOWIE .? POZDRAWIAM

na spotkaniu bardzo milo:) mloda Pani na poczatku pogratulowała wylosowania, zadala kilka pytan zaiazanych z moim poprzednim pobytem w usa ( co tam robilem, jak dlugo itp) po czym wydrukowała mi karteczke z pytaniami na ktore odp mam im dosłać poprzez TNT:) czy gc dostane, nie wiem:) jesli masz karte szczepien z mlodosci, sa to wszytskie wymagane szczepienia, przynajmniej w moim przypadku. Na miejscu mozna wykoncac wszytskie potrzebne ( jesli jakis nie masz)

Dostałeś odmowę?

mozna powiedziec ze tymczasowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spotkaniu bardzo milo:) mloda Pani na poczatku pogratulowała wylosowania, zadala kilka pytan zaiazanych z moim poprzednim pobytem w usa ( co tam robilem, jak dlugo itp) po czym wydrukowała mi karteczke z pytaniami na ktore odp mam im dosłać poprzez TNT:) czy gc dostane, nie wiem:) jesli masz karte szczepien z mlodosci, sa to wszytskie wymagane szczepienia, przynajmniej w moim przypadku. Na miejscu mozna wykoncac wszytskie potrzebne ( jesli jakis nie masz)

mozna powiedziec ze tymczasowa :)

o.k dziękuje powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...