Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Iskierka said:

 Co jak co, ale najlepsze jarmarki świąteczne widziałam w Niemczech

To samo mowi kolezanka Amerykanka ktora wlasnie przeprowadzila sie do Niemiec. Jest wrecz oczarowana i jako hobby odwiedza w najrozniejszych miastach. Mowi ze atmosfera jest i swiateczna, i troche kiczowata, ale w bardzo przyjemnym sensie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, katlia napisał:

To samo mowi kolezanka Amerykanka ktora wlasnie przeprowadzila sie do Niemiec. Jest wrecz oczarowana i jako hobby odwiedza w najrozniejszych miastach. Mowi ze atmosfera jest i swiateczna, i troche kiczowata, ale w bardzo przyjemnym sensie.

Kiczowata, ale nie aż tak bardzo, na jarmarkach sprzedają bardzo mało plastiku, zdecydowana miła odmiana po polskich :)

No i oczywiście jarmark musi być w każdym lokalnym miasteczku 50k+ ludzi. Co z tego, że są one 10km od większego miasta z jarmarkiem przez okrągły miesiąc, każdy ma swój. Tu w Stuttgarcie, gdzie mieszkałam, odwiedzałam przynajmniej 5-6 dodatkowo poza głównym.

4 godziny temu, Roelka v.2 napisał:

Potwierdzam, Christmas Markets sa najlepsze w Niemczech. :) Maja tez najlepsze grzane winko. 

Tanie i z dużą ilością %% :D pamiętam że u nas w zeszłym roku było po 3EUR, tyle co nic, a jakościowo dużo lepsze niż te w Polsce, 2x droższe! No i Niemcy kochają wszelkie rodzaje prażonych orzechów i migdałów ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

Nasi gwiazdorzy też już mają wakacje. Byli żałośni. 

Oj tam Andy, z Francją przegrali, poprzednimi Mistrzami Świata, łatwiej przełknąć. Swoją drogą Francja jest moim ulubionym zespołem na Mundialach i EURO od czasów Zidane'a, c ich obstawię to wygrywam w lokalnych zakładach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Iskierka napisał:

Oj tam Andy, z Francją przegrali, poprzednimi Mistrzami Świata, łatwiej przełknąć. Swoją drogą Francja jest moim ulubionym zespołem na Mundialach i EURO od czasów Zidane'a, c ich obstawię to wygrywam w lokalnych zakładach ;) 

Jak by nie patrzeć, Niemcy na wakacjach już dawno.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, katlia napisał:

To samo mowi kolezanka Amerykanka ktora wlasnie przeprowadzila sie do Niemiec. Jest wrecz oczarowana i jako hobby odwiedza w najrozniejszych miastach. Mowi ze atmosfera jest i swiateczna, i troche kiczowata, ale w bardzo przyjemnym sensie.

Kiedyś trafiłem  na Christmasową paradę, Kőln a może Manheim. Rzucali w tłum cukierkami a gapie tak się za nimi rzucali jakby to były szwajcarskie zegarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, andyopole said:

Nasi gwiazdorzy też już mają wakacje. Byli żałośni. 

Dzisiaj zagrali spoko moim zdaniem - poza tym to pierwszy raz wyszli z grupy od 1986 roku...

A taka ciekawostka - Fox Sports 1 tutaj mial z 40 sekund opoznienia w stosunku do PL - brat mi z PL na messengerze pisze "k***a, 3:0 dla Francji" a u mnie na telewizorze francuzi jeszcze na swojej polowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

Dzisiaj zagrali spoko moim zdaniem - poza tym to pierwszy raz wyszli z grupy od 1986 roku...

A taka ciekawostka - Fox Sports 1 tutaj mial z 40 sekund opoznienia w stosunku do PL - brat mi z PL na messengerze pisze "k***a, 3:0 dla Francji" a u mnie na telewizorze francuzi jeszcze na swojej polowie...

No zgoda, dzisiejszy mecz ujdzie, ale całokształt do do***. Dlaczego dziś umieli zagrać, a trzy poprzednie mecze?

Myślisz że Quatar cenzuruje transmisję do USA jak u nas za komuny? ;)  Prawdopodobnie wynika to z odległości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kzielu napisał:

Dzisiaj zagrali spoko moim zdaniem - poza tym to pierwszy raz wyszli z grupy od 1986 roku...

4 mecze w Katarze, z czego 1 wygrany. Sukces na miarę 36-letniej historii. A wyjście z "fazy grupowej" Polska zawdzięcza tylko i wyłącznie dzięki wynikowi meczu Arabia Saudyjska - Meksyk. https://sport.se.pl/pilka-nozna/mundial-2022/arabia-meksyk-relacja-na-zywo-mundial-2022-arabia-saudyjska-meksyk-wynik-live-online-mecz-arabia-meksyk-na-zywo-w-internecie-wynik-sklady-aa-cRXX-TaxA-QQyj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...