Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, pelasia said:

Ja bylam w listopadzie, online pokazywalo, ze nie ma terminow, ale zgadałam sie z fotografem i powiedział, ze nie mam sie przejmowac tym co jest online, bo nieaktualizują I mam iść. Tak zrobilam,  wzielam numerk przy wejsciu I wniosek udalo nam sie zlozyc. Szczerze mowiac wydawalo mi sie, ze nie da rady, ponieważ chca dodatkowy dokument tozsamosci a moje PL dokumenty stracily waznosc. Kobietka po rozmowach z wyzej postawionym, przyjela moj US paszport jako dokument tozsamosci. Paszport byl do odbioru 3 tyg pozniej. Nadal na mnie czeka ale odbiore jak bede w PL w tym roku.  Dowod tez czeka na odbior :D

Oczywiście każde miasto i każdy urząd moze miec inne zasady.

U nas nawet nie było możliwości walk in- facet przy drzwiach sprawdza czy masz appointment . Ja dzwoniłam (nawet nie wiedziałam ze jest możliwość zobaczenia online) wiec chyba jednak wszędzie są inne zasady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem czy to właściwe miejsce ale polecacie jakieś apki/kursy do nauki słówek itd z angielskiego 
Nigdy nie sprawdzałem na jakim poziomie jest mój angielski jeśli chodzi o te kategorie, jedynie z matur próbnych miałem 90%+ ale to pewnie nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/22/2023 at 12:13 PM, agatenka said:

U nas nawet nie było możliwości walk in- facet przy drzwiach sprawdza czy masz appointment . Ja dzwoniłam (nawet nie wiedziałam ze jest możliwość zobaczenia online) wiec chyba jednak wszędzie są inne zasady. 

Przyjezd do ambasady w DC. Zapraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Inver said:

Hej, nie wiem czy to właściwe miejsce ale polecacie jakieś apki/kursy do nauki słówek itd z angielskiego 
Nigdy nie sprawdzałem na jakim poziomie jest mój angielski jeśli chodzi o te kategorie, jedynie z matur próbnych miałem 90%+ ale to pewnie nie ma znaczenia

Inver, chyba kazda jest dobra - od Ciebie zalezy jak sie bedziesz z nich uczyl....

ale nie ma lepszego sposobu niz obcownie z jezykiem, wiec seriale, filmy, YT wszystko po ang, bez lektora, moze z napisami i tak w kolko :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Inver napisał:

Hej, nie wiem czy to właściwe miejsce ale polecacie jakieś apki/kursy do nauki słówek itd z angielskiego 
Nigdy nie sprawdzałem na jakim poziomie jest mój angielski jeśli chodzi o te kategorie, jedynie z matur próbnych miałem 90%+ ale to pewnie nie ma znaczenia

Jak chcesz poćwiczyć zwroty, a przede wszystkim wzbogacić słownictwo, to etutor jest dobry. Jeśli poważnie podchodzisz do nauki, to jest wart swojej ceny, tym bardziej, że często są jakieś promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, raski napisał:

Jak chcesz poćwiczyć zwroty, a przede wszystkim wzbogacić słownictwo, to etutor jest dobry. Jeśli poważnie podchodzisz do nauki, to jest wart swojej ceny, tym bardziej, że często są jakieś promocje.

Hej dzięki za pomoc@Sebol83  @raskipodchodzę poważnie do nauki więc sobie sprawdzę tą aplikację, oglądam seriale po ang + napisy(ang) dodatkowo kilka dni temu znalazłem serwer discord na którym gadam po 2 godziny dziennie aby oswoić się z rozmowami a nie tylko odhaczać słówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, agatenka said:

Juz ogarnięte  :) u nas w miasteczku jest co kilka miesięcy dyżur.  ALE... bede w twoich okolicach gdzies w polowie lipca na kilka tygodni wiec widzimy sie na kawce! 

Moze ty w końcu wybierzesz się w moje rejony? :D

Mamy byc na Florydzie na poczatku lipca i mysle ze namowie starego zeby podjechac do was w okolice bo raczej pojedziemy autem wiec jestesmy bardziej mobilni. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...