Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, mcpear said:

W przypadku travel nurse one mają tak kontrakt zbudowany, że większość kasy dostają jako "zwrot kosztów delegacji" - czyli 80% dochodów dostają tax-free. Mam kumpla w teamie, którego dziecko tak pracuje i sobie bardzo chwali.

Tak, to sa fajni ludzie generalnie. Zwiedzaja caly kraj w ten sposob. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/5/2023 at 12:44 PM, katlia said:

Rynek po prostu reaguje na brak ludzi. Bardzo duzo przeszlo na emeryture w ciagu Covida. Masy meksykanskich pracownikow wyjechalo z USA w czasie tRumpa. Latynosi - nie z Meksyku - ktorzy teraz przyjezdzaja nie maja wyrobionej infrastruktury imigranckiej zeby skorzystac z tych prac. Wszedzie brakuje pracownikow. Wszedzie. 

Niestety zdaje sobie z tego sprawe.  Nas ratuja troche studenci na w&t bo inaczej byloby strasznie ciezko. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi kochani - jakos czas temu mialam lot AA ktory byl 'opozniony' o prawie 24h. Wiem ze tutaj ogolnie to jest wolna amerykanka i ze linie lotnicze moga sobie tak wprawdzie robic co chca i raczej nie nalezy mi sie zaden zwrot albo odszkodowanie. Moze sie ktos podzielic swoim doswiadczeniem/wiedza czy cos moge od nich dostac? Do tej pory AA troche mnie olewa po tym jak napisalam im co mysle o ich 10k milach ktore mi dalo w ramach zadoscuczynienia za zmarnowane prawie 24 godziny na ORD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli to nie był lot do Europy to cieszyłbym się z 10k mil, które dali a których nie musieli dać. Myślę, że nic nie uzyskasz - oczywiście psycholog mógł ci zalecić przelanie  na papier żółci, złości i innych negatywnych uczuć ale poza potencjalnym uwolnieniem pewnych dawek dopaminy, które mogły się w tym procesie wyzwolić nie spodziewam się żadnych innych pozytywnych reakcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, ilon said:

Hi kochani - jakos czas temu mialam lot AA ktory byl 'opozniony' o prawie 24h. Wiem ze tutaj ogolnie to jest wolna amerykanka i ze linie lotnicze moga sobie tak wprawdzie robic co chca i raczej nie nalezy mi sie zaden zwrot albo odszkodowanie. Moze sie ktos podzielic swoim doswiadczeniem/wiedza czy cos moge od nich dostac? Do tej pory AA troche mnie olewa po tym jak napisalam im co mysle o ich 10k milach ktore mi dalo w ramach zadoscuczynienia za zmarnowane prawie 24 godziny na ORD.

Nie bardzo mozesz cokolwiek dostac - wlasnie aktualna administracja probuje zaproponowac podobne prawo jak jest w EU ale za chwile zostanie ubite bo lobbying linii lotniczych jak kazdy inny bedzie pewnie skuteczny no i jak to tak bezczelnie atakowac biedne linie...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kzielu napisał:

Nie bardzo mozesz cokolwiek dostac - wlasnie aktualna administracja probuje zaproponowac podobne prawo jak jest w EU ale za chwile zostanie ubite bo lobbying linii lotniczych jak kazdy inny bedzie pewnie skuteczny no i jak to tak bezczelnie atakowac biedne linie...

Tylko ta parszywa UE poniewiera liniami lotniczymi i operatorami komórkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj, rozumiem godzine albo dwie opoznienia, trudno zdaza sie. Ale 24h z 1 voucherem na jedzenie w szalonej wysokosci $12 to jakis zart. Mam nadzieje ze te zasady/prawo bedzie jakos zmienione bo serio te linie moga sobie robic co chca bo w sumie nikt im nic nie moze zrobic i nic ich nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...